Sokakta yaşamaya başlayan modelin son hali korkuttu!

Amerikalı eski model Loni Willison, ekonomik zorluklar sonucu evsiz kaldı. Los Angeles sokaklarında görüntülenen ünlü modelin yüzündeki morluklar dikkat çekti.

Sokakta yaşamaya başlayan modelin son hali korkuttu!

Yaşadığı ekonomik zorluklar sonrası evi dahil her şeyi kaybettikten sonra sokaklarda yaşamaya başlayan Amerikalı eski model Loni Willison, Los Angeles'de sokaklarda elinde sigara ile görüntülendi. Modelin yüzündeki morluklar hayranlarını endişelendirdi.

YÜZÜNDEKİ MORLUKLAR ENDİŞELENDİRDİ

Daha önce de sokaklar da yaşarken görüntülenen model Loni Willison, eskisine göre çok daha çökmüş göründü. Çöp konteynerlerinden yatak ve fazladan giysi alan modelin yüzündeki morluklar görenleri üzdü.

gfbh.jpg

"KENDİ BAŞIMA YAŞAYABİLİRİM"

2020 yılında Loni, The U.S. Sun'a yalnız olmaktan memnun olduğunu ve şunları söyledi: "Kendi başıma yaşayabilirim. İhtiyacım olan her şey burada var. Kimse gerçekten benimle ilgilenmiyor ve onları görmek istemiyorum, onlar da beni görmek istemiyor."

bhgtrbhg.jpg

2016'DA ZİHİNSEL ÇÖKÜŞ YAŞADI

Loni Willison, Los Angeles'taki bir kozmetik cerrahi merkezinde asistan olarak çalışıyordu ve iddiaya göre 2016'da bir zihinsel çöküş yaşadı. Bu kriz nedeniyle işini, apartmanını ve arabasını kaybetti ve sokaklarda yaşamak zorunda kaldı.

rhyftrhy.jpg

ARTIK SOKAKLARDA YAŞIYOR

Loni uyuşturucu kullanmaya başladı ve o zamandan beri metamfetamin ve alkol bağımlılığıyla mücadele etti. Arkadaşları onu rehabilitasyona götürmeye çalıştı ancak Ekim 2018'de kayboldu ve iki yıl sonra tekrar bulundu. Bir dönemin yıldız modeli artık sokaklarda yaşam sürüyor.

Kaynak:Haberler

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler