Kanuni Anadolu Lisesi yılsonu resim sergisi açıldı

Kanuni Anadolu Lisesi yılsonu sergisi Mimarlar Odası’nda açıldı.

Kanuni Anadolu Lisesi yılsonu resim sergisi açıldı
banner432

Kanuni Anadolu Lisesi Okulu görsel sanatlar öğretmeni Serap Demir ve öğrencileri tarafından hazırlanan yılsonu sergisi Mimarlar Odası’nda açıldı.


Kanuni Anadolu Lisesi’nde ki resim sergisine Kanuni Anadolu Lisesi öğrencileri, bir yıl boyunca hazırladıkları eserleri açtıkları resim sergisinde tanıttı. Mimarlar Odasındaki sergi açılışına Kaymakam Numan Hatipoğlu, eşi Ayfer Hatipoğlu, Kaymakam adayı Bahar Kaya,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Adıgüzel, Okul Müdürü Mustafa Balaban, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Serginin açılışını gerçekleştiren Kaymakam Numan Hatipoğlu, El emeği, göz nuru birbirinden güzel resim sergisinin açılışını gerçekleştirdik. Çok güzel bir sergi olmuş. Bu çalışmada emeği geçen başta hocaları Serap Demir olmak üzere, öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.  Kaymakam Hatipoğlu, öğrencilerin yaptığı tabloları yakından inceleyerek tablolar ile ilgili bilgi aldı.  Sergi ile ilgili bilgili veren Görsel Sanatlar Öğretmeni Serap Demir, “Sergimiz 52 akrilik tablonun yanı sıra yağlı pastel boyalarla yaptığımız peyzaj, natürmort, motif, manzara çalışmalarından oluşmaktadır.” dedi.

Kanuni Anadolu Lisesi yılsonu resim sergisi açıldı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner393