İzmir'de akılalmaz olay! 6 yaşındaki çocuk...

İzmir'de 6 yaşındaki çocuk annesi tarafından gördüğü işkenceden dolayı hayatını kaybetti.

İzmir 29.03.2019, 16:15 29.03.2019, 16:19
İzmir'de akılalmaz olay! 6 yaşındaki çocuk...

İzmir'in Torbalı ilçesinde iddiaya göre 6 yaşındaki çocuk, annesi tarafından gördüğü eziyet ve işkenceden dolayı hayatını kaybetti. Anne tutuklanırken, yapılan kontrollerde 9 ve 3 yaşındaki kardeşlerin de vücutlarında darp izlerine rastlandı.

Akılalmaz olay, Torbalı’da yaşandı. Ayrancılar İnönü Mahallesi’nde ikamet eden 6 yaşındaki O.Ç.K., iddialara göre annesi Ö.K. tarafından uzun süredir işkence ve eziyet görüyordu. İddialara göre 6 yaşındaki çocuğu aç bırakan anne, işkencenin dozunu artırdı. Fenalaşan çocuk, daha sonra özel bir hastaneye kaldırıldı. Yapılan inceleme sonrasında, çocuğun vücudunda darp izlerine rastlandı. Hastaneye kaldırılan O.Ç.K., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

9 VE 3 YAŞINDAKİ KARDEŞLERDE DE DARP İZİNE RASTLANDI

Hastane yetkilileri, durumu daha sonra Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığına bildirdi. Bunun üzerine eve giden jandarma ekipleri, 9 ve 3 yaşındaki kardeşleri jandarma kontrolünde muayeneye aldı. Evdeki çocukların da vücutlarının farklı yerlerinde darp izlerine rastlanıldı. Jandarma ekipleri, anne Ö.K.’yı gözaltına aldı. Torbalı Adliyesine sevk edilen anne, tutuklanarak Şakran Cezaevine gönderildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@