banner539

banner526

banner533

banner513

İsmail Saymaz ve CHP’liler gündeme getirmişti! Zorluoğlu’ndan bir yanıt daha

Başkan Zorluoğlu İzmail Saymaz ve CHP’li bazı vekillerin iddialara bir yanıt daha verdi.

Gündem 03.08.2019, 12:50 03.08.2019, 13:40
İsmail Saymaz ve CHP’liler gündeme getirmişti! Zorluoğlu’ndan bir yanıt daha

Haber61 – Haber Servisi - İlk olarak gazeteci İsmail Saymaz’ın gündeme getirdiği ve ardından CHP’li bazı vekillerin dillendirdiği iddialara Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu bir yanıt daha verdi.

Zorluoğlu, kendisi hakkında Saymaz’ın paylaştığı belgelere ve CHP’li vekillerin söylemlerine, “Belediye şirketlerinde yöneticilerin durumları çok tartışılıyor. İstismar ediliyor. CHP’nin eski milletvekili dün akşam televizyon programında, “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı belediyenin 7 şirketinde yönetici ve huzur hakkı alıyor” diye açıklama yaptı. Daha önce de CHP’nin grup başkanı yaptığı açıklamada Trabzon’u da zikrederek “5 şirkette yönetici” dedi. Sayı giderek artıyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesinin 3 şirketi var, bunlardan birinde yöneticiyim. Onun dışında başka şirketler veya iştiraklerde yöneticilik söz konusu değildir. Bu 5’di 7 oldu, yarın 15 olacak” diyerek yanıt verdi.

NE OLMUŞTU?

İsmail Saymaz ve CHP’liler gündeme getirmişti! Zorluoğlun’dan bir yanıt daha

İsmail Saymaz ve CHP’liler gündeme getirmişti! Zorluoğlun’dan bir yanıt daha

İsmail Saymaz ve CHP’liler gündeme getirmişti! Zorluoğlun’dan bir yanıt daha
 

Yorumlar (8)
Ts61 1 yıl önce
Yani sonuçta çift dikiş yapıyorsun 2 veya millet işsiz dolaşıp aç dolaşırken siz çift dikiş gidiyorsunuz bu vebali nasıl ödeyeceksiniz kimse hakkını helal etmiyor
sedat 1 yıl önce
saka gibisiniz .3 tane ye değil 1 tane ye uyeyim diyor.ama 8 bin tl alıyorsun.daha önce şirket yönetiminde alınan en yüksek maaş 1600 iken sen 8 bin tl yaptın.gercekten aldigin o huzur hakkını huzurlu yiyebiliyirmusun.ustelik millet bu kadar ekonomik zorluk çekerken.nasil bir vijdan bu aklım almiyor
nuris 1 yıl önce
başkanım bari özür dile bir hata yaptım boşluğuma geldi de.boyle çok şey oluyor yani kibarcasi açık açık size ne alırım 2.maasi diyorsunuz.
İbraam 1 yıl önce
Başkanlık hariç maaşım yok desene hacı. Haramın biride binide aynı.. be arlanmaz bir zihniyet yahu.. çocuklara bu haberleri okutmamak lazım.
kaan 1 yıl önce
merak ediyorum cumhurbaşkanı bunlardan hiç haberi yokmu nasıl bakıyor bu duruma.bu tarz durumların ak partiyi tükettiğini fark etmiyor mu.nerde o eski ak parti ve o partideki vicdanlı belediye baskanlari bu başkanın yaptığı da çok agrima gitti
nasıl 1 yıl önce
yiyen boşa yiyor.sonunda hepsini kusar.tavsiyem yeme kardaş yeme dost
Enes 1 yıl önce
3değilde bir. ayıptır haktır vebaldir. Ey idareciler ölüm var hesap var unutmayın dünya menfaati için ahiretinizi yakmayın yönettiğiniz vatandaş tan sorumlusunuz vatandaş ın hakkını hukukunu refahını değilde kendi menfaatleriniz için uğraşırsanız yarın mahşerde hesabınız çok çetin olur.
evren horos 1 yıl önce
şimdi trabzon belediyesinde çalışanları bir inceleyelim. Elbette hakkıyla gelenler vardır. Eş dost akrabaları bir inceleyelim. trabzon belediyesi tam bir kapalı kutudur. Tiski'de görev yapanlar bir incelenmeli mesela itfaiye biriminde kaç kefenci çalışmakta hepsi tek tek incelenmeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@