Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte detaylar...

Selin Şekerci Kimdir?

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

Selin Şekerci, 1 Haziran 1989 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Babası Arap, annesi ise Azeri asıllıdır

İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir'de okuyan Şekerci, İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda yer almıştır. İzmir'de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında da oynamıştır. Ardından İstanbul'a gelmiş ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başlamıştır.

KARİYERİ:

Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandırmıştır. Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol almıştır. 2012 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliği üstlendiği Benim İçin Üzülme dizinde Irmak karakterine hayat vermiştir. 2014 yazı itibarı ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden biri olan Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 21 Aralık 2015'te başlayan Acı Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırmıştır. Sonrasında 8 Temmuz 2016'da başlayan Rengarenk dizisinde Renk karakterini oynamıştır.

ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER:

Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi, Ay Büyürken Uyuyamam, Benim İçin Üzülme, Kaçak Gelinler, Acı Aşk, Rengarenk / Kaçın Kurası, Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Sevgili Komşum, Kızım   

ÖZEL HAYATI:

Güzel oyuncu geçmişte; Kaan Taşaner, Caner Cindoruk, Furkan Andıç ve Şamil Kafkas gibi isimlerle aşk yaşamıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513