Olcay Yusufoğlu Kimdir?

Sadakatsiz dizisinin Serap karakteri Olcay Yusufoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte tüm detaylar...

Biyografi 14.10.2020, 10:36
Olcay Yusufoğlu Kimdir?

OLCAY YUSUFOĞLU KİMDİR?

Olcay Yusufoğlu, 1988 yılında dünyaya gelmiştir.

KARİYERİ:

Lise son sınıfta Ankara’ya taşınan Olcay Yusufoğlu lisede birçok tiyatroda yer almıştır. Lise eğitimini bitirdikten sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’na katılan Yusufoğlu, burada 1 yıl boyunca tiyatro eğitimi almıştır. Tiyatro eğitiminden sonra konservatuar eğitimi alan genç oyuncu, Anadolu Üniversitesi’nde üniversite eğitimini bitirmiştir.

“Es Es” dizisi ile hafızalara kazınan Olcay Yusufoğlu’nun yer aldığı diziler arasında 2007 senesinde rol aldığı “Köprü” dizisi önemli bir yere sahiptir. 2009 senesinde “Es Es” isimli dizide rol alan oyuncu, 2010 senesinde “Sakarya Fırat”, 2013 senesinde “Fatih Harbiye”, 2014 senesinde ise “Poyraz Karayel” dizisinde rol almıştır.

Olcay Yusufoğlu, en son olarak 2016 senesinde “Cesur Yürek” ismini taşıyan dizide rol almış ve başarılı oyunculuk performansıyla herkesi büyülemiştir. 

ROL ALDIĞI DİZİLER :

Bizim Hikaye, Cesur Yürek, Poyraz Karayel, Fatih-Harbiye, Umutsuz Ev Kadınları, Sakarya Fırat, Es Es, Köprü, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Genç oyuncu şimdilerde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisindeki Serap karakterine hayat vermektedir.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Gelişmelerden Haberdar Olun

@