banner556

Metin Hara Kimdir?

Metin Hara kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte detaylar..

Biyografi 19.08.2019, 14:22
Metin Hara Kimdir?

METİN HARA KİMDİR?

Metin Hara 14 Haziran 1982 tarihinde, Mirey Hara - Nisim Hara çiftinin oğlu olarak İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 

EĞİTİMİ:

İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda tamamladıktan sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji'ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında yer almıştır. 

KARİYERİ:

Son 5 senedir profesyonel anlamda enerji ile tedavi çalışmaları yapmaya başlayan Hara, insan sağlığına olan "bütüncül" yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı "tıbben imkansız" sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırmıştır. Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 10000'den fazla insanla paylaşan Metin Hara birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslenmiştir.

2000 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için ağır hastalıkları olan insanlara seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ''Dinle Neyden'' adlı filmin başrol oyuncularından biri olarak 2008'de Uluslararası Ankara Film Festivali'nde "En İyi Genç Yetenek Ödülü"ne layık görülmüştür. 

2008 yılında "Trusthuman- İnsanagüven" projesini hayata geçiren Hara,  "Başka Bir Dünya Mümkün" felsefesiyle bireysel seanslar ve toplu seminerlerle insanların hayatına dokunmaya devam etmiştir. 

2014 yılında ''Aşkın İstilası'' 3'lemesinin 1. kitabı olan "Yol" kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000'in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmıştır. Her dokunduğu hayat için ağaç diken, yunus evlat edinen, hapishanelere, yetimhanelere,huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla takdir edilmiştir. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin Hara, aynı zamanda Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir. 

ÖZEL HAYATI:

Bir dönem Victoria Secret mankenlerinden olan Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündemden düşmemiştir.

Metin Hara geçmişte; Beste Kökdemir, Ekin Türkmen, Aslı Tandoğan ve Müge Boz gibi ünlü isimlerle aşk yaşamıştır.

KİTAPLARI:

Aşkın İstilası-Yol, Aşkın İstilası-Dem, Aşkın İstilası-Yol 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@