Hakan Taşıyan kimdir? Hakan Taşıyan'ın son hali...

Ünlü sanatçı Hakan Taşıyan sağlık sorunları sebebiyle gündeme geldi. Hakan Taşıyan kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte hakkındaki detaylar

Biyografi 20.10.2020, 19:42 20.10.2020, 22:50
Hakan Taşıyan kimdir? Hakan Taşıyan'ın son hali...

Arabesk müziğinin sevilen isimlerinden Hakan Taşıyan'ın yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle organ yetmezliği yaşadığı belirtildi. Taşıyan'ın böbrek ve karaciğer nakli beklediği kaydedildi... Peki Hakan Taşıyan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte hakkındaki detaylar

HAKAN TAŞIYAN KİMDİR?

Ankara'da 1 Nisan 1973'te dünyaya gelen Hakan Taşıyan, arabesk müziğinin önemli isimleri arasında yer alırken aynı zamanda besteci, söz yazarıdır. Bunun yanında oyunculuk da yapmıştır.

Küçüklüğünden itibaren saza merakı olan Taşıyan, saz çalmaya başladıktan sonra babasıyla birlikte düğünlerde sahne aldı. İlk kasedini çıkartmak istediğinde İstanbul Unkapanı'nda yapımcılar tarafından Müslüm Gürses'i taklit ettiği düşüncesiyle reddedldi. Daha sonra Ankara'da şansını deneyerek başarılı olup ilk kasedi olan Hesabım Bitmedi'yi piyasaya sürdü.

1997 yılında ikinci kasedi Sensiz İki Gün'ü çıkaran Hakan Taşıyan'ın bu albümü büyük bir ilgi görmüştür. Albüm ile birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Üçüncü albüm olarak Gözün Sevem'i piyasaya çıkarmıştır. 1998'de ise Hesabım Bitmedi dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. 2001'de ise Güz Gülleri isimli diziyle hayranalrıyla buluşmuştur.

Hakan Taşıyan'ın son hali...

Hakan Taşıyan'ın son hali...

Hakan Taşıyan'ın son hali...Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@