Dilay Kemer kimdir?

Başarılı sunucu Dilay Kemer kansere yenilerek hayatını kaybetti.. Peki Dilay Kemer kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Biyografi 30.10.2020, 10:06 30.10.2020, 10:45
Dilay Kemer kimdir?

Uzun süredir kanser tedavisi gören Dilay Kemer yaşamını yitirdi. Genç sunucunun ölümü spor camiasını şok etti. Peki Dilay Kemer kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte hakkındaki detaylar...

DİLAY KEMER KİMDİR?

1988 yılında Antalya'da dünyaya gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Bir reklam ajansında staja başlayan Kemer, bir yandan da spikerlik alanında eğitimler almaktaydı. Fenerbahçe TV'de ana haber ve çeşitli programlarda kendini gösterme şansı buldu.

Uzun süre kanser tedavisi gröen Dilay Kemer 32 yaşında hayatını kaybetti.

Dilay Kemer kimdir?

Kemer'in vefat haberi instagram hesabından ailesi tarafından şu sözlerle paylaşıldı: 

Biricik kızımızı, canımızı Dilay'ımızı kaybettik maalesef.

Dilay Kemer fotoğrafları:

Dilay Kemer kimdir? 

Dilay Kemer, Mayıs ayında Instagram hesabından şu mesajı paylaşmıştı:

Merhaba... Uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı. Açıkçası 'Nasılsın?' sorusuna verecek net bir cevabım olana kadar sessiz kalmaya devam edecektim. Çünkü 'İyiyim' desem iyi değilim, 'Kötüyüm' desem kötü de değilim ama iyileşemedim arkadaşlar. Hala hastane-ev arası mücadele dolu bir hayat yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki bu durumdayken en duymak ve cevaplamak istemediğim soru nasıl olduğum. Her dakika bunu konuşmak, herkese tek tek anlatmak moralimi bozuyor. Zaten doktorum da hastalık konuşmayı yasakladı ama bütün o güzel mesajlar için, endişeleriniz için teşekkür ederim ve böyle hayırlı bir gecede yine dualarınızda olmak isterim. 

Dilay Kemer kimdir? 

Dilay Kemer kimdir? 

Dilay Kemer kimdir? 

Dilay Kemer kimdir?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@