Anahtar Deliği 19.04.2021

Anahtar Deliği 19.04.2021

Anahtar Deliği 19.04.2021, 08:28
Anahtar Deliği 19.04.2021

Beşyıldız’dan Vazelon çağrısı

Haber61 yazarı Turgay Beşyıldız Trabzon’un sorunlarına dikkat çekmeyi kendisine görev edinen bir gazetecidir. Trabzonspor haricinde, şehri etkileyen sorunları da gündemde tutar. Beşyıldız bu sefer Vazelon Manastırı’na dikkat çekti.

Beşyıldız yaptığı açıklamada “Trabzon'un Maçka ilçesinde, Sümela Manastırı'nın küçük kardeşi olan ve yıllardır turizme kazandırılmak için tadilat bekleyen Vazelon Manastırı, her geçen gün, maalesef tel tel dökülüyor. Birileri el atsa artık...” ifadelerini kullanıp başta valilik olmak üzere ilgili kurumlara seslendi.


Oyman’da Çebiye yanıt
CHP Ortahisar ilçe başkanı fatih suat Oyman, 128 Milyar dolar sorularına “Dış güçlerin oyunu” diyen AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Selahaddin Çebi’ye yanıt verdi.

Oyman “Tabi ki “Dış kaynaktan” başka bir şey diyemeyecekti. Bunun bir sonraki açıklaması gezi parkı, FETÖ olması lazım.

18 mart’ta Ekrem Başkan üzerinden farklı algı yaratan bir başkan için “algının kimsenin işine yaramayacağı” cümlesi önemli bir adımdır.

Yalan denilen şey, olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermektir; yalan olsaydı yöneticiler tek tek ortaya çıkıp birbirini tutmayan açıklamalar yapmazdı ki Merkez Bankası zaten işlemlerin olduğunu doğruladı.

Sorular açık ve nettir, talep edilen şeffaflıktır.” İfadelerini kullandı.


Hüseyin Çimşir Araklı’da

Trabzonspor’un eski futbolcusu ve Teknik direktörü Hüseyin Çimşir Araklı’da ortaya çıktı.

Araklı Belediye başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret eden Çimşir, koyu bir futbol sohbetinin ortasında buldu kendisini.

Recep Çebi ziyaret ile alakalı “Trabzonsporumuzun efsane futbolcularından ve önceki dönem teknik direktörlerimizden, Araklılı hemşehrimiz Sn. Hüseyin Çimşir hocamız bizleri ziyaret ettiler. Sporla alakalı gündemi konuştuk. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar dilerken başarılarının devamını diliyorum dedi.” İfadelerini kullandı.

Ahmet Metin Genç tarlada

Ortahisar ilçesi Belediye başkanı Ahmet Metin Genç Pazar gününü köyünde geçirdi.

Tarlaya indiği görülen Genç, çalışırken görüntülendi.

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Genç “Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz” derler. Rahmetli annem ve babamla birlikte çok tarla bellemiştik buralarda. Şimdi de köyde geleneği yaşatma ve anıları yad etme vakti.” Notunu düştü.


Selahaddin Çebi’den geometri dersi

AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Selahaddin Çebi alışılmışın dışında çıktı karşımıza. Dünya, ülke ve Trabzon gündemi hakkındaki açıklamalarıyla gündemi takip eden Çebi’nin bu seferki gündemi geometri oldu.
Kızı ile beraber ders çalışırken çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

Oldukça sıcak bir aile havası veren fotoğrafın altına “Şimdi de Elif Firdevs ile Geometri zamanı...” notunu düştü.

Küçük kardeşimize Allah zihin açıklığı versin, başarıları daim olsun demek düşer bize de.


En sert tepki Onur Kıvrak’tan geldi
Trabzonspor, Hatayspor ile karşılaşıp 3 puanı son dakikadaki penaltı golüyle kaybetmişti.

Maçın hakemi hem penaltı pozisyonunda hem de penaltıyı tekrarlatmasıyla tepki çekmişti.

Taraftarların yoğun tepkisine neden olan hakem kararlarına en sert tepkiyi Trabzonspor’un unutulmaz ismi Onur Kıvrak’tan geldi.

Onur Kıvrak "Trabzonspor, hakkını aramalı. Gerekirse hepsini ezmeli. Bunlar ancak bundan anlar.” Sözlerini paylaştı.

Yıllarca Trabzonspor’un kalesini koruyan ve bu tarz hakem hatalarına defalarca maruz kalan Kıvrak bu sert tepkisiyle eki takımına destek oldu.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
1461 TRABZON 6 ay önce
Sabah gazetesi yazarı Levent TÜZEMEN'in, 14 Nisan 2021 tarihli köşe yazısında kaleme aldığı, geçen sezon organize bir şekilde ligin dizayn edildiği ve isim vermeden kendisini aradığını söylediği hakemle arasında geçen konuşmalardan dolayı geçen sezon ile ilgili, 6222 Sayılı Kanun'un 11'inci maddesine istinaden, mağdur taraf olarak Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunulması gerektiğini düşünüyorum. Sayın Başkanımızın ve Kulübümüzün Hukuk Kurulunun dikkatine.
H. M 6 ay önce
Sayın çebi günün birinde AKP eski bakan seçmenlerimiz okuyup bilinçlendiğinde bizlere oy vermiyor söylemişti. Sakın unutma küçük beyinler okumuş akıllı beyinlere hükmedemez. Yirmi yıl önceki düşünceleriniz den sıyrılın
S.D@ 6 ay önce
Bu ülke kendini aydın zanneden karanlık kafalardan bir türlü kurtulamadı.Dağdaki çoban diyerek aşağıladıkları ise çoğu eğitimin şahikasına ulaşmış inançlı ve imanlı insanlar.
Deli Yürek 6 ay önce
Onuuur Onuuuurrrr Onnuuuuurrrrrr Özledikkkk...
Kaptan Onur 6 ay önce
Trabzonspor’dan başka bir takımda oynamam dedi, ve sözünde duran karakterli çok az kişiden biri “Kaptan Onur” Ve bebeği doğmadan önce eşini Trabzon’a çağıran, bebeği Trabzon’da doğmasını isteyen, bebeğinin nüfusunda “Trabzonlu” yazmasını isteyen çok değerli Kaptanımız “Onur Kıvrak” Desteğin hiç eksik olmasın inşAllah Kaplan Parçası... Bir gün seni takımın başında görmek isteriz!
Onur Kıvrak 6 ay önce
Fenevlilerin casusu Onur Kaptanımız. Onur, Şikecilerin Şampiyon olmalarına müsade etmemişti. Ve tabiki Sn. Cumhur Başkanımız sevinmemişti maalesef :) Merak etme Onur, biz seni unutmadık, unutmayacağız. Bizde Senin gibi Allah’ın adaletine inanıyoruz.
Fişek 6 ay önce
Aynen fenevi şampiyonluğundan eden Adam Onur Kaptan ;)
ONUR KIVRAK 6 ay önce
Bu dediklerin KORKAK TOP ANLAYIŞLI AVCIYLA ZOR..MUMKUNATI YOK..HA BASIN SOZCUSU SHOWLAR KASKETLER ZIYARETLER 32 LIK EFECAN 33 LUK MAHMUD TRANSFERLERI AKADEMIK ACIKLAMALAR MAZERETLER BUYUK TAKIMIZ YA HER MAC SONU OYUNUMUZ GELISIYOR SAACMALIKLARI OLUR AVCUYLA
Mustafa 6 ay önce
Şenol güneş den bile daha fazla Trabzonspor lu şampiyonluk çalınırken şenol güneşi gıkını çıkarmadı tıpkı hatay on kazandığı penaltı da tepki gösteryen Trabzonsporlu futbolcular gibi
halil bilgin 6 ay önce
LA atacaksın biraz tutarlı at... Şampiyonluk çalındığında Şenol Güneş bu takımın hocasıydı ve o dönem gereken şeyleri fazlasıyla söyledi... Zaten sonrasında ne olduysa TRABZONLU hiç kimse bu konunun üzerine gitmedi ya da gidemedi...
Ali 6 ay önce
Trabzonsporun şampiyon olabilmesi icin nihat özdemirler vs erdoğan hükümeti ve bu sistem değişmesi lazım . Trabzonsporun elinden kacıncı sefer şampiyonluk kılıfına uydurarak aldılar. Yazıklar olsun trabzonlu bakanlara. Ağaoğlu adam gibi adamdır. Adam daha ne yabsın. Onlar federasyona neden nihat özdemiri gedirdiler boşunamı. Türkiyede ne normalki ne siyaset ne spor.
Mehmet 6 ay önce
Vazelon ve kuştul manastırlarına yazık oluyor restore edilip turizme açilmalı
Trabzon 6 ay önce
La ilahe illAllah Muhammederresullah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@