7m


7m

hyundai

Anahtar Deliği 01.06.2021

Anahtar Deliğinden bakmaya devam edeceğiz. 

Anahtar Deliği 01.06.2021, 09:13 02.06.2021, 08:14
Anahtar Deliği 01.06.2021

Şehir hastanesi için çalışmalar sürüyor

Trabzon’da Akyazı dolgu alanı üzerinde yapılan Şehir Hastanesi için toplantılar, çalışmalar devam ediyor.
Son olarak dün İl Sağlık Müdürü Hakan Usta başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.
Müdürlüğün proje sorumluları, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim, İdari ve Mali İşler Müdürü, Eczane Sorumluları ve Diyaliz Hekiminin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; Şehir Hastanesinin Diyaliz, Eczane ve Evde Sağlık Hizmetlerinin değerlendirilmesi yapıldı.


KTÜ Tıp Fakültesinde otopark isyanı

KTÜ Tıp Fakültesi sağlık açısından bölgenin en önemli merkezlerinden biri. Öyleki sadece Trabzon’dan değil çevresindeki illerden de şifa bulmak için KTÜ’ye gelinir. 
Ancak özel araçlarıyla hastaneye gelenler sıkıntılı anlar yaşıyor.
Dün itibariyle çekilen görüntülerde yol kenarlarının araçlarla dolduğu ve park etmeye yer olmadığı görülüyor. Aldığımız bilgiye göre hastane otoparkı da dolmuş ve içeri daha araç alınmamış.
Hal böyle olunca vatandaş da isyan noktasına geliyor, sinirler geriliyor.
Vatandaşlar artık bu görüntünün yaşanmamasını ve bir çözüm bulunmasını talep ettiler.

Anahtar Deliği 01.06.2021

Anahtar Deliği 01.06.2021

Anahtar Deliği 01.06.2021

Anahtar Deliği 01.06.2021


Çömlekçi durağı çileye taşındı

Trabzon’un Çömlekçi Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan yıkımlardan dolayı kentin doğu yakasına hizmet veren minibüs durakları, geçici olarak mevcut yerinin 200 metre ilerisine taşındı.
Trabzon’un Ortahisar ilçesine bağlı Çömlekçi Mahallesi’nde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesinin 2’nci etabı için yıkımlar dün itibariyle başladı.
Yıkımlar öncesi bölgede bazı değişikliklere gidildi. Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, “Çömlekçi kentsel dönüşümü kapsamında yıkımı yapılacak olan binalardan dolayı Çömlekçi minibüs peronları mevcut yerinin 200 metre ilerisinde belirlenen alanda, 31 Mayıs Pazartesi gününden itibaren kullanılmak üzere geçici olarak oluşturulmuştur. Verdiğimiz rahatsızlık nedeniyle vatandaşlarımızdan özür dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Ancak bu özür tek başına yeterli olmadı ki 2 gündür Haber61 telefonları susmuyor. Trabzon’un doğu bölgesine gidecek vatandaşlar telefonun diğer ucunda adeta isyan ediyor.
Tüm bunların üzerine dün yağan yağmur da minibüs duraklarının taşındığı bölgesi göl ve çamur deryasına çevirince isyan arttı.
Sadece taşıdık, özür dileriz demekle olmuyor.  Bu alana kısa sürede müdahale etmek gerekiyor. Biz de buradan yetkililere seslenmiş olalım.

Anahtar Deliği 01.06.2021

Anahtar Deliği 01.06.2021

Anahtar Deliği 01.06.2021


Mutlu Yıllar Şenol Güneş

Bugün Şenol Güneş’in doğum günü. 
1 Haziran 1952 doğumlu olan Şenol Güneş, A Milli takımın başında başarılarla dolu yaşamına yeni zaferler eklemek için mücadele ediyor.
Yeni yaşına giren Şenol Güneş’in doğum günü kutlar yeni yaşında yeni başarılar kazanmasını dileriz.
E tabi hocanın doğum günü olur da en yakın dostu kutlamaz mı.
Hayrettin Hacısalioğlu, Şenol hocanın doğun gününü 1 gün öncesinden kutladı.
Hacısalihoğlu “1 Haziran 1952 Şenol hocanın doğum günü. Iyi ki doğmuşsun hocam, iyi ki seni tanımışız. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı yaşlara..” ifadelerini kullandı.

Anahtar Deliği 01.06.2021


Yorumlar (9)
H. M 1 yıl önce
Her şeyde olduğu gibi otoparklarda da soygun düzeni olduğundan vatandaş otopark giriş çıkış on TL verdiğinden insanlar normal olarak bedava bulduğu yerlere araç park ediyor. Vatandaşa sormalı cebinde otoparka vermek için parası varmı?
Said 1 yıl önce
Şu akparti ve soylu terörü mafyayı yerle bit ettide şu farabideki park meselesine ve buradaki soygun düzenine bi çare bulamadı. Fakülte yönetimi orası hastane hasta ve yakınları oraya geliyor. Bunların hem parasını hemde bedduasını alıyorsunuz. Haberiniz olsun. Öyle klimalı odalarda makam arabaları altında ama içraat kabiliyeti. Koskoca Sıfır.
ahmet 1 yıl önce
sayın Rektör bey lütfen bu sorunu çözer misiniz.
Selim 1 yıl önce
Rektör çözermisim değil. Rektör sen sorunları çözeçeksin. Beceremiyorsan istifanı verirsin. Böyle lakaytlık olmamalı yazık bu insanlara. Beker gibi bi cahil Türkiye’yi yönetiyorda. Koskoca proflar 2 arabaya yer bulamıyor. İşte Türkiye’nin resmî.
ali selim 1 yıl önce
Tıp fakültesinin orada otopark adı altında soygun var, sayın rektörün oraya el atacağına inanıyoruz. inanmak istiyoruz. Hasta ve hasta yakınlarına yapılan bu işkencenin vebali büyüktür.
Koç 61 1 yıl önce
Farabi hastanesi değilde FARABİ HAPİSANE'Sİ ismi daha çok yakışıyor hastanenin etrafı aynen öyle olmuş kazıklar direkler şeritler ne bu ya ayıp ayıp 50 yıllık hastanede değişen hiç birşey yok aynı tas aynı hamam.
Otopark 1 yıl önce
Hastaneye giden adamın zaten canı burnunda. Cebinde paran var mı diye sormayı hadi geçtim. Bir de otopark ücreti adı altında cebindeki parasını alıyoruz.
Trabzonlu 1 yıl önce
Şehir hastahanesinin yapılacağı yer tekrar gözden geçirilirmeli. Yapılacak yerin tali ve geliş gidiş sdattan ayrı bir güzergahın yapılması hastahane masrafı kadar tutacağını söylüyorlar. Amaç birilerini zengin etmekse gerisi teferruat torunlarımızın torunlarından bu paralar alınacak. Böyle bir sistem böyle bir rantiye bizim ülkemize yakışır..
Oflu 1 yıl önce
Yazıklar olsun koskoca bölge hastanesini yeyip bitirdiler gözlerini canı burnunda olan vatandaşın cebine diktiler. Rize kadar olamadık hastanenin o kadar güzel otoparkı varki. Üstelik de badava. Sanki Rize Büyükşehir Trabzon köy şehir. Hiçyakışmıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@