Trabzonsporlu minik Gökdeniz Şahin'in acı hikayesi

Tedavisi yok ama o umudunu hiç kaybetmedi

Yaşam 09.03.2017, 22:47 09.03.2017, 23:02
Trabzonsporlu minik Gökdeniz Şahin'in acı hikayesi
HABER61

Bursa'da yaşayan Şahin ailesinin minik ferdi Gökdeniz Şahin kas hastalığı sebebiyle yürüyemiyor ancak okulda Trabzonspor formasını sırtına geçirerek kalecilik yapıyor.

İhtiyaçlarını tek başına karşılayamayan Gökdeniz'in her anında annesi yanında bulunmaya çalışarak hem ihtiyaçlarını karşılıyor hem de tekerlekli sandalyeyle eğitiminden geri kalmaması adına onu okuluna götürüyor.

11 yaşındaki Gökdeniz'in kas hastalığı 2 buçuk yaşındayken ortaya çıktı ve ailesini büyük bir yıkıma uğrattı. Gün geçtikçe bu hastalığın tedavisinin olmadığı da ortaya çıkarken minik Gökdeniz yürüyemez hale geldi. Şimdi ise 6. sınıfa giden Gökdeniz'in sadece 15 günde bir kullandığı bir ilacı olsa da hastalığının tedavisi bulunmuyor. Ancak bu durum onu ve ailesinin umudunu hiç kırmıyor.

Futbol tutkunu olan Gökdeniz tam bir Trabzonspor fanatiği olduğunu söylüyor. Okula tekerlekli sandalyeyle giden Gökdeniz arkadaşlarının yardımıyla kaleye geçerek futboldan uzak kalmıyor. Trabzonspor'u çok sevdiğini söyleyen Gökdeniz " Trabzonspor'da görmek istediğim oyuncular Onur, Olcay ve N'doye. Ben de oynamak isterim ama yürüyemediğim için engelliler takımında oynamak isterim" ifadelerini kullandı.

Gökdeniz'in tek istediği ise daha rahat yaşayabilmek. Otobüse rahat binebilmek ve okula kış şartlarında daha rahat gidip gelebilmek...


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
6161 4 yıl önce
Allah sıfalar versın cok duygulandım umudunu yıtırme kardesım Allah bı mucızeyle hayatını degıstırır hep sukur et
Ersin GÜL 4 yıl önce
Allah yardımcısı olsun..İmkanları olan insaların muhakkak yardım etmesi gerekiyor.Trabzonsporumuzun da konuya duyarlı olmasını istiyorum..Aynı yaş da benim de oğlum var adıda Gökdeniz..Böyle olunca duygular daha yoğunlaşıyor..Allah yardımcısı olsun..
leyla Asanoğlu 4 yıl önce
Şu dünyada herşeyin çaresi vardır..Cumhurbaşkanlığına başvurun.En azındzn ayakta durabileceği bir çözüm bulunur.Allah yardımcınız olsun..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@