Trabzon eski Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'ün yeni görev yeri belli oldu

Trabzon eski Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.

Trabzon eski Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'ün yeni görev yeri belli oldu

Trabzon ve Erzurum’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevinde bulunan Birdal Öztürk’ün yeni görev yeri belli oldu. Öztürk, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.

Trabzon ve Erzurum’da görev yaptığı zaman zarfında önemli proje ve çalışmalara imza atan Trabzonlu bürokratlardan Birdal Öztürk, bir süre önce Erzurum’daki görevinden ayrılmıştı.

Yeni dönemde Spor Bakanlığı tarafından önemli bir göreve atanması beklenen Birdal Öztürk’ün, yeni görev yeri belli oldu. Birdal Öztürk, Türkiye’nin en büyük ve önemli şehirlerinden biri olan Konya’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü oldu.

Öztürk’ün önünüzdeki hafta içinde göreve başlayacağı öğrenildi.

BİRDAL ÖZTÜRK KİMDİR?

1970 yılında Trabzon’da doğdu. Öztürk; ilk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı. 1994 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Birdal Öztürk aynı yıl Muş iline Beden Eğitimi öğretmeni olarak atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda öğretmen ve yöneticilik, formatör beden eğitimi görevlerinde bulunmuştur. Öztürk 2011-2012 yılları arasında Gümüşhane Torul Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 2012-2016 yılları arası Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü görev yaptı.

10 Kasım 2016 tarihinde Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.5 yıl boyunca bu görevi yürüttü. Öztürk son olarak 8 Kasım 2021 tarihinde Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne atandı ve burada iki yıl boyunca görev yaptı. Öztürk, Türkiye Hentbol Süper Ligi'nde ve Milli Takımlarda hentbol oynamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam