banner491

Ziya Doğan: Trabzonspor'da Şampiyonlar Ligi'ndeyken...

Ziya Doğan o demecini hatırlattı

Ziya Doğan: Trabzonspor'da Şampiyonlar Ligi'ndeyken...
banner455
banner432
Trabzonspor'un eski teknik direktörü ve şuanda Kastamonuspor 1966'nın teknik direktörlüğünü üstlenen Ziya Doğan takımını play off'a taşımasının ardından açıklamalarda bulundu

Gündeme dair özel açıklamalarda bulunan Ziya Doğan'nın röportajından satırbaşları şu şekilde:

'İnandık ve başardık'

"Ligin ilk yarısında düşme potasındaki takımın 2 puan üstündeydik. Devre arasında transferler yaptık ve kısa zamanımız vardı. Her zaman Play-Off'ta olacağız dedim. İnandık ve başardık. Ligin ikinci yarısında çok önemli bir çıkış yakaladık. İlk yarıda çok önemli maçlar kaybettik ve bunun yanında beraberlik aldığımız maçları kazansak daha farklı olabilirdik. Şu anda Play-Off'tayız ve hazırlıklarımız devam ediyor.Play-Off'taüst lige çıkabilirsek 3 yıl üst üste şampiyon olacağız. Bu dönemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Play-Off'ta final oynayıp şampiyon olmak istiyoruz"

'Günümüzdeki teknik direktörler kapı aşındırıyor'

"Trabzonspor'da Şampiyonlar Ligi'nde bile oynarken bir demecim var. "Ben gerekirse giderim PAF Takımda hocalıktan başalarım"diye. Günümüzdeki teknik direktörler kapı aşındırıyor ve bu durum beni üzüyor. Birisi desin, "Ziya Doğan beni alın, şu adamı araya soktu!" desin. Süper Lig'de sorunlu takım çalıştırmaktansa, 2. Lig'de takım çalıştırmak ve o takımla başarıyı yakalamak daha keyifli tabii anlayana... Türkiye'nin halini herkes biliyor. Fakat kimse üzerine bir şey almıyor. Futbol rantın döndüğü yer ve haksızlıklar oluyor"

'Bu yabancı kuralını hangi mantık kabul eder'

"Ben şu andaki yabancı kuralına yanlış diyorum. Sen üreten ülke olursan ve yurt dışında 100 tane oyuncun oynarsa bu kural geçerli olur. Ama önce üretmek lazım, bu kuralı hangi mantık kabul eder. Bu kural Türk oyuncuların önüne tıkıyor"

Radyospor -Ajansspor

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman Özmen
Süleyman Özmen - 3 yıl Önce

Çok doğru konuşmuş ama anlayana

SALİH
SALİH - 3 yıl Önce

ADAMSIN ADAM.

Osman 61
Osman 61 - 3 yıl Önce

Helal sana ziya hocam

Ali Yılmaz
Ali Yılmaz - 3 yıl Önce

Adam gibi adam Ziya Doğan

Yasar Dursun
Yasar Dursun - 3 yıl Önce

Türk oyuncular rekabete Hazir degilse, ozaman avrupayi hic düsnmesinler. Bütün avrupa liglerinde yabanci sayisi serbest! Biz neyi tartisiyoruz?

banner441

banner472