7m


7m

hyundai

Yanal transfer bekliyor

Yanal, Usta'dan gelecek transfer haberlerini bekliyor

Trabzonspor 12.07.2017, 14:53
Yanal transfer bekliyor
Her gün Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile telefonda uzun dakikalar geçiren Ersun Yanal, başkandan gelecek transfer haberlerini beklemeye koyuldu.

Özellikle takımın Slovakya'da sürdüreceği 2. etap kampına yeni alınacak futbolcuların yetiştirilmesini isteyen Yanal, Usta ile birlikte transfer konusunda titiz bir çalışma yürütüyor.
.

Yorumlar (7)
uluzar 5 yıl önce
ula ersun uşağum valla ben senden daha çok heyacanlıyım.ta sivastan her gün belki 15 kere haber61 sitesine giriş yapıyorum.ama ne gelen var ne giden.ama umudunu yitirme ben yıllar oldu umudumdan bir şey kaybetmedim.USTA çalışayı olacak inşAllah.

Lütfen kaynak gösterinizhttps://www.haber61.net/trabzonspor/yanal-transfer-bekliyor-h298027.html

HABER 61
uluzar 5 yıl önce
ula ersun uşağum valla ben senden daha çok heyacanlıyım.ta sivastan her gün belki 15 kere haber61 sitesine giriş yapıyorum.ama nelen var ne giden.ama umudunu yitirme ben yıllar oldu umudumdan bir şey kaybetmedim.
Hakan S. 5 yıl önce
Daha çok bekler kamp bitti ortada bir şey yok. Olsun kulübü zarara sokmasınlar da varsın önümüzdeki senelerde başa güreşelim, akılcı ve sabırlı olmadığımızda yıllardır sonuçlarını görüyoruz.
Dokuzuncu Köy 5 yıl önce
Kucka'yı aldılar ya, her mevkide oynat. Tek transferle takımın bütün ihtiyaçlarını karşıladılar, helâl olsun yönetime.
cem61 5 yıl önce
hocam junuzovic ısrarınız nedir başka 10 numara mı yok, kamp bitti, hunt u sakın ola almayın çok pişman olursunuz. gidin lgii bilen kuckanın takım arkadaşı sosa yı alın risksiz transfer yapın.
Zeki 5 yıl önce
Çok daha beklersin bizim gibi
Takim Taraftari 5 yıl önce
Daha cok beklersin biraz başarılı olmak istiyorsan çıkıp söylersin bu kadro ile asla başarı gelmez gerçi sen parana bakarsın bundan sonrada seni istanbul takımları almayacağına göre bu takimla deyil şampiyonluk ilk altıya girilir demek bile futboldan zerre kadar anlamıyor demektir defans yok orta saha yok golcü hiç yok neyin başarısını bekliyorsunuz trabzon herşeyi ile fiyasko politika spor iş dünyası yönetici hepsi fiyasko

Gelişmelerden Haberdar Olun

@