banner556

Vazgeçmiyorlar! Sörloth için yeniden geliyorlar

Leipzig, Trabzonspor'un yıldızı Sörloth için bir kez daha geliyor!

Trabzonspor 31.08.2020, 08:33 31.08.2020, 11:17
Vazgeçmiyorlar! Sörloth için yeniden geliyorlar

Trabzonspor'un yıldız ismi Sörloth'a Leipzig'in ilgisini başkan Ahmet Ağaoğlu da doğrulamıştı. Ancak Trabzonspor'un istediği rakamlara yaklaşamayan Alman ekibi henüz pes etmedi. Yeni bir teklifle daha masaya oturmak için gelecekleri öğrenildi.

Bordo-mavililer ayrıca potansiyeli çok yüksek olan forvetin bir sonraki satışından da pay istiyor. Alexander Sörloth açısından ise kulüplerin anlaşması önemli.

Hatırlanacağı gibi Norveçli isim geçtiğimiz günlerde Alman ekibinin temsilcileriyle bir ön görüşme gerçekleştirmişti. Eğer kulüpler orta yolu bulursa Sörloth yeni sezonda Leipzig forması giyecek.

Ahmet Ağaoğlu, Sörloth için 20 Milyon Euro altındaki bir rakama sıcak bakmazken, Leipzig'in nasıl bir teklif ile geleceği merak konusu oldu. 

Yorumlar (5)
Gerçek ts li ali 5 ay önce
Sorloth u gönderin diyen ulusal ve yerel bir kısım medyadaki spor yazarı. Medyası ts un daha kafadan yarış dışı kalmasını arzu ediyor.. Sorloth giderse ts takım istikrarı biter.. Kimse şamp. Yarışı beklemesin.. İşin içinde menajer oyunları. Bizans entrikalar var.. Ts u yenemiceni anlıya lar derhal hülle yoluyla sorloth un gitmesi için ts u tutmayan menajerler in oyunları ile sorloth pazarlamak huzursuz edilmek isteniyor.. Yönetim uyumayın sorloth u satıp yerine kimi alıcaz.. Şamp. Olucak sak imkan varsa sorloth un arkasına talişca yı alın..
5561 5 ay önce
En az 26 milyon talep etmeli, 20 milyon auro da israr ediyor ise ozaman sonraki satistan min % 20-25 pay istemeli, Abdulkadir Omurude bekletmeyin gonderin gitsin, cunku kafa sahada degil, leyla gibi avrupa avrupa diyor...
KALYONCU 5 ay önce
Tamamda bu adamın bonservisi bizde değilki satış nasıl olacak
Selahattin Büyük 5 ay önce
Sayın başkan 1 sezon daha oynasın, sözleşmedeki serbest kalma maddesini kaldıtın seneye kendi oyuncun olarak sat, pandemide biter nerden baksanız 50 milyon 60 milyon euroya satarız, acele etmenin anlamı yok, illede bu sene istiyorlarsa 30 milyon versinler alsınlar bu kadar basit..
AHMET TS 5 ay önce
28 E VER BAŞKAN,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@