Usta'dan Yasin ve Volkan örneği

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra Galatasaray'a giden Yasin Öztekin ile Fenerbahçe'ye giden Volkan Şen'in performansları başkan Muharrem Usta'nın da dikkatini çekti.   Muharrem Usta ellerindeki değerlerin kıymetini bilemediklerini söyledi. Usta'nın "Bakın

Trabzonspor 03.05.2016, 08:23
Usta'dan Yasin ve Volkan örneği
Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra Galatasaray'a giden Yasin Öztekin ile Fenerbahçe'ye giden Volkan Şen'in performansları başkan Muharrem Usta'nın da dikkatini çekti.
 
Muharrem Usta ellerindeki değerlerin kıymetini bilemediklerini söyledi. Usta'nın "Bakın Yasin Öztekin geçen sezon G.Saray'ı şampiyon yaptı. Bu yıl Volkan Şen F.Bahçe'yi taşıyor. İkisi de bizdeydi. Bu isimleri doğru yönetsek bize de faydaları olurdu" sözleriyle dert yandığı öğrenildi. Usta "Aynı hataları yapmayacağız" dedi.
 
Fotomaç
Yorumlar (3)
Ercan Aslan 5 yıl önce
Sn Başkan. Doğru diyorsun ama icraatlar başka diyor. Erkan ı göndermek isteyişiniz buna tezat değil mi? Bbu takımda buna örnek olacak en az 7-8 oyuncu var. Cavanda, Erkan,Özer, Okay,Yusuf,Onur,Yumlu, Aykut (defansta hata yapsalar da bu takımın ahengi bozuk olduğundan hatalar daha ağır oluyor), Ekici, Muhammet vb bir sürü oyuncu iyi oyuncular ve yerlerine alacağınız adamların ne garantisi var? Takım paralarını alabilse ve hakemler adil olsa takım ilk 3 ü rahat zorlardı. Mbia yı çok ararız zira ilk haftalar en iyi oyuncumuz oydu.Bu takıma çok iyi bir orta saha oyuncusu ve çok iyi bir forvet lazım. 10 kişi yolla, 10 kişi al bu böyle devam edemez. 15 yıldır bu şekilde yapılıyor zaten ve sonuç ortada
coşkun öztürk 5 yıl önce
hangi topcu kötü ki,,,,eksiğimiz birlik ,,,Hacıosmanolunu yanlız bıraktınız ,bari şimdi birlik olalım ,,bu federasyon ve bu hakemler ,,,bizi çok sıkıntıya sokar,,,,ya gidelim putine bizi rus ligine alsın ya da bu hakemleri ve federasyonu düzeltelim ,,,bu da birlik olmaktan geçer ,Trabzon birlik olsun herkesi diz çöktürür.
Murat Sarı 5 yıl önce
Sayın baskan takim kotu olunca iyi oyuncularda kotu gozukuyor,iyi bir sistem hocasi ile birlikte bize saglam orta saha ve golcu gerekiyor.Genclerden ozellikle Ramazan,Savas,Yusuf hatta Semih cok başarılı olacaklar,bu oyuncular takima kazandirilmali,Erkan ve Cavanda da cok iyi oyuncular ,takım iyi olunca ve paraları zamanında odenince bu oyuncularda katkı verecektir. Bu nedenle göndereceğiniz oyuncularda dikkatli olun,hata yapmayın. Hata luksumuz kalmadı. Istanbuldayim ucakli kombineyi bekliyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@