Ünal Karaman'dan büyük fedakarlık! 1 milyon 400 bin tl....

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'dan eski takımına büyük fedakarlık.

Trabzonspor 26.12.2018, 13:42
Ünal Karaman'dan büyük fedakarlık! 1 milyon 400 bin tl....

Kardemir Karabükspor Başkanı Mehmet Yüksel kayyum söylentileri üzerine açıklamalarda bulundu.

Spor Toto 1’inci Lig’de son sırada bulunan, finansal açıdan da zor günler geçiren Kardemir Karabükspor’un başkanı Mehmet Yüksel, kulüp binasında basın toplantısı düzenledi. 

Başkan Yüksel yönetimden 6 kişinin istifa ettiğini yerlerine yedek üyelerden 6 kişinin getirildiğini söyledi. Başkan Aytekin görevlerinin başında olduklarını belirterek, "Biz görevimizin başındayız. Giden arkadaşlar gider, kalan arkadaşlarla sonuna kadar yolumuza devam ederiz. Allah onların yolunu açık etsin. İnşallah bizim de yolumuzu açık eder. Ben ve arkadaşlarım koltuk meraklısı değiliz. Karabükspor’u sevdiğimiz için, elimizden gelen her şeyi yapmak için buradayız. Karabükspor’u çok iyi yere getirecek bir arkadaşımız varsa görevi bırakır ve yeni arkadaşlara teslim ederiz ve yanında da oluruz. Bazı kişiler ’kayyuma gitsin’ diyorlar. Şehrin büyükleri ’bu takımı kayyuma götüreceğiz, sizden daha iyi yöneteceğiz’ derlerse biz yine bırakırız ve şehrin büyüklerinin yanında oluruz. Onun haricinde biz görevimizin başındayız ve sonuna kadar bu işin mücadelesini vereceğiz. Fakat kentte gündem farklı farklı değişiyor. Sürekli başka bir şey çıkıyor. Anladım ki şov yapmak gerekiyormuş. Bundan sonra gerekiyorsa bizde şovlarımızı yapacağız. Şehirle takım koparılmış. Birbirlerine küs duruyorlar. Ama küsün ne olduğunu 2 tarafta bilmiyor. Biz bundan sonra şehirle takımı birleştirmek için uğraşacağız. Elimizden ne geliyorsa da bunu yapacağız. Kulübü nasıl iyi bir duruma getirebiliriz, neler yapabiliriz ? Sürekli bunlar için mücadele ediyoruz, uğraşıyoruz" ifadelerini kullandı.


"ÜNAL KARAMAN ALACAĞINDAN FEDAKARLIK ETTİ"

Ayrılan teknik heyetten bazılarıyla anlaşarak ücret alacaklarını ödediklerini ifade eden Yüksel, "Daha önce yapılan sözleşmelerde farklı sıkıntılar var. Mesela eski teknik direktörümüz Ünal Karaman’ın 1 milyon 635 bin TL alacağı varmış. Biz bunu konuşarak uygun bir dille 200 bin TL’de helalleştik ve alacağından fedakarlık etti. 1 milyon 400 bin TL para kazandırılmış oldu kulübe" diye konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (24)
DuRsUnTeMeL 3 yıl önce
Ünal Karaman’ın adamlığına kimse laf edemez...Aynen de öyledir.
? 3 yıl önce
bazılarının yüzü kızarıyormu acaba ???
tosunoğlu 3 yıl önce
zannetmem...ersun hadi neyse de tolunay ın yaptığı beni çok üzdü
Can 3 yıl önce
İnşAllah kıymetini bir bilen çıkar
aliçvş 3 yıl önce
Bi teşekkür edin Ünal hocamıza...
murat yoloğlu 3 yıl önce
tamam da bütün fedakarlıkları ünal hocamı yapacak? helal olsun ne diyelim.
akrep 61 3 yıl önce
helal olsun Osmanlı torunu.adam gibi adam. Seviyoruz seni
ado 3 yıl önce
AYNI ÖZER ,AYKUT GİBİ AZICIK ÜNALI ÖRNEK ALSALAR
Ozgur ata 3 yıl önce
Onlarin adini bile anmaya degmez
Ali 3 yıl önce
Hacı osmanoğlu ne bağışlayacak yaptı 400 milyonluk borcu cıkıp ödermi şeref onur haysiyeten bahsediyordu adamlık dersi veriyordu kim kulübe borc takdıysa ödeyecek yoksa herşey bir cahile bakar ts 10 yılık birikimini 1 yılda heba eder.
Gerçek taraftar.... 3 yıl önce
Hacıosmanoğlu hangi paralan ödeyecek o dediğin parayı... Açlıktan azı kokuyor... Siyasilerin dibinden ayrılmıyordu... Yalakalıkla okadar olurdu zaten
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@