banner539

banner526

banner533

banner513

Uğurcan Çakır’da son durum! Başkan Ağaoğlu açıkladı

Başkan Ağaoğlu Uğurcan Çakır ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 26.09.2020, 12:50 26.09.2020, 12:57
Uğurcan Çakır’da son durum! Başkan Ağaoğlu açıkladı

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kaleci Uğurcan Çakır’ın transferi ile ilgili Rennes’in teklif yaptığını söyledi.

Başkan Ağaoğlu, “Rennes kulübü bize teklif yaptı. Biz de  belirlediğimiz bir rakam var. Onu belirttik henüz geri dönüşleri olmadı.” dedi.

HABER61 YAZMIŞTI

Haber61 daha önce Rennes’in kalecisi Eduard Mendy'i 25 Milyon Euro karşılığında Chelsea’ye sattığını ve onun yerine Uğurcan Çakır için Trabzonspor’a teklif yaptıklarını gündeme getirmişti.

Uğurcan Çakır’da son durum!

Yorumlar (10)
ertekin aytaç 4 hafta önce
keşke 17 milyon euroya satılsaydı.seneye 3 milyona zor satarsınız...
Okur 3 hafta önce
17'ye satılsa 30 ederdi dersin. Senin gibilerin muhabbetinden bir cacık olmaz.
Lazzz 4 hafta önce
17 m euro teklif ettiklerini düşünmüyorum iyi kalecisini 25 e satip gidip 20 m euro bandında kaleci almazlar mantıklı değil
Yasar 4 hafta önce
Fırsatı kaçırmayacaktınız
ZAZA 4 hafta önce
20 milyon euro ve sonraki satıştan %20 pay bence muhteşem olur.gelen parayla sağlam ve parasına bakılmayan 2 stoper ile bu senede zirveyi kovalarız.bu arada sol bek de yine sıkıntı çekeceğiz.marlon bence ıbanez gibi verimsiz olacak.keşke devre arasında novak ıle sözleşme uzatılsaydı 3e 5e bakılmayıp.
Alp TÜRK 4 hafta önce
Eğer Uğurcan bu sene satılmazsa çok büyük hata yaparsınız önümüzdeki sezonlarda Uğurcan ı parlatacak bir kadro yok maalesef yazık edersiniz...
iSkiT61 4 hafta önce
Başkan doğrusunu yapıyor Uğurcan kesinlikle fiyatının altında verilmemelidir bu bir prestij ve büyük takım olma duruşudur. Trabzon, taraftarlari ve Trabzonspor muz ili kulübü değil. Neymiş kaleci fazlaymış mış yahu avrupanin ahmağı bizmiyiz. Ardayı kulüp kiraya verebilir eğer Uğurcan değerinde satılmıyor zorla güzellik olmaz. Bunlar bizim çocuklar evet para önemli lakin trabzonsporun altyapısı ve geleceği daha önemlidir.
61 4 hafta önce
25 bunlar kaleci satmış , uğurcan a 20 milyon vermezler mantıklı değil fakat 15 , 16 milyon geldiyse kulübe ve sonraki satıştan %20 pay ile satışı olur.
Kaptan 4 hafta önce
Uyanıklar kendilerine yaramayan kalecilerini 25 milyona satıyorlar.Uğurcana gelince 17 öneriyorlar.Çakallar bir taşta iki kuş vuracaklar.
Hasan 4 hafta önce
Puan cetveli yapılan ligin oyuncusu altın da olsa para etmiyor. Uğurcan altındır altın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@