banner556

Uğurcan Çakır: "Hocamızın istediklerini yapmaya çalıştık"

Uğurcan Çakır maç sonu konuştu.

Trabzonspor 29.08.2020, 20:11
Uğurcan Çakır: "Hocamızın istediklerini yapmaya çalıştık"

Haber61 – Spor Servisi - Trabzonspor’un kalecisi Uğurcan Çakır hazırlık karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

Uğurcan, “Çalışmalarımız iyi geçiyor. Uzun bir süre olmadı. Yeni arkadaşlarımız var. Takıma alışmaya çalışıyorlar. Yeni bir hocamız var. Bu kadar çabuk uyum oluyor. Hocanın istediklerini yapmaya çalıştık. Samsunspor’u tebrik ediyorum galip geldiler. Bugün iyi oynadığımızı düşünüyorum. Trabzonspor’un hedefi her zaman şampiyonluk. Türkiye kupasını aldık. Şampiyonluk son haftalarda elimizden kaçtı. En iyi şekilde hazırlanıp şampiyonluk yarışında olmak istiyoruz. Benim için elimden geleni yapıp Trabzonspor’a faydalı olmak istiyorum. Yeni arkadaşlarımız var. Uyum sağlamak kolay değil. Her şey iyi olacak inşallah. “ dedi.

Yorumlar (8)
Alperen61 5 ay önce
Dalgamı geçiyorsunuz böyle futbollu olur.kimin nerde oynadığı belli değil.hadi rast gele selamlar.
x5461 5 ay önce
sana yine bu seson cok is düsecek gibi. gelismen icin cok iyi.ama takim icin öyle söyleyemem ilk hazirlik ama bukadarda berbat futbolcu toplulugu olmaz.insAllah iyi oluruz.eger ligdede böyle giderse yandik
Farozlar 5 ay önce
Hani Chalse 33 milyon Euroya Transfer ediyordu Uğurcanı, ne olduuu, 402 tane Gol yemiş Kovayı Kim Transfer ederki, İşte böyle elde Patlar, 10 yada 15 veren varsa Özel uçakla götürün kapısına bırakın yoksa vazgeçerler
Turan 5 ay önce
Hocan ne yaptığını biliyor mu?
Buna antreman diyor.Ben antreman dahi diyemem.Hoca maça çıkarken herhangi bir şekilde alkol almış mıydı?
Bu kafayla teknik direktörlüğü kelebek ömrü kadar olacak.
ts 5 ay önce
Newton 4 3 3 taktiği vs işlerine girme, vakameyi aldın ortaya çaktın ekubanı sola çaktın sorloth sağ sol a gidiyor yanlış bu işler, vakame soldan saga ceza sahasına girme işlerini yapar,takım sa pas trafiği yok, defans evlere şenlik ,samsunun oynunu ts oynamalıydı ki oynayamadı kısa ve net hoca anla artık.
Gerçek ts li ali 5 ay önce
Uğurcan gitsede yerine kaleci alınmazsa ts prişşan olur.. Erce ts gibitaımn 1.kalecsi olamaz.. Olırda yaparlarsa ts zirveyi bırakın 3. Bile olamaz. Şu an için ilerde belki tecrübe ile oyar gelişir..
Turan 5 ay önce
Uğurcan,allsh aşkına burada söylede biz de öğrenelim.Hocan sizden ne istedi?Oyuna hiçbir müdahalede bulunmadı.Sahada futbolcuların ne yaptığını gördümü acaba?Konuşmalarında maç değil antreman yaptıklarını söyledi.Acaba hoca ayık mı maçı izledi?
KEMAL SOYAK 5 ay önce
sakın ha uğurcan gidrrse TS nmutlaka maç alıcak kaleci almak zorundadr.erce samsun maçında cepheden gelen ilk şutta ne yapıcanı bilemdi.topu göremedi.erce bu takımda şu anda 2. kaleci bile zor olur..arda iyiyse.ts u bazı spor yazarları kandırıyor.neymiş efendim..uğurcan ın yeri takım içinden dolarmış..kimki ts da uğurcanın yeri dolar diyorsa o TSun şamp. olmasını istemiyor..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@