7m

7m

hyundai

Transfer iddialarına Usta'dan nokta!

Özellikle Onur ve Yusuf'un gönderileceği iddia ediliyordu

Trabzonspor 11.06.2017, 08:41 11.06.2017, 10:46
Transfer iddialarına Usta'dan nokta!
Fırtına’ya 50. yılda tarihi bir sezon yaşatmak isteyen başkan Muharrem Usta, transfer çalışmalarına ağırlık verirken mevcut kadrodaki isimlere gelen tekliflere de kapıyı kapattı.

Son günlerde özellikle kaleci Onur Kıvrak için çıkan Katar iddialarının yanı sıra Yusuf Yazıcı’ya da Avrupa’dan kulüplerin talip olduğu konuşuluyordu. Bu konular hakkındaki fikrini net bir dille söyleyen Usta, “Biz memnun olduğumuz bu kadromuzu güçlendirmekten başka bir şey düşünmüyoruz. Bu yüzden çok uçuk bir teklif gelmedikçe Trabzonspor kadrosundan kimseyi bırakmayız” ifadeleriyle tavrını belli etti.

Yorumlar (12)
uçuk teklif derken 5 yıl önce
uçuk teklif göreceli bir ifade 10 milyon mu, 20 milyon mu yoksa 5 milyon mu
misafir 5 yıl önce
Onur RecepKıvrak şu anda Avrupanın en çok kazanan kalecileri arasında ilk beşte.Bana sorarsanız avrupanın en iyi kalecileri arasında ilk elliye bile giremez.Kabul ediyorum çok formda olduğu bize hizmetettiği zamnlar oldu.Ama son 3-4 yıldır çok çok vasat.
erkut 5 yıl önce
yusuf yazıcı asla satılamaz ayıptır
MKŞ 5 yıl önce
Onur' u satarsak çok isabet olur...
Tarık 5 yıl önce
Fenerbahçeli misin diye soracak ama hakaret olacak :) Onuru satıp buffon mu alacagız
serkan 5 yıl önce
Ya popov ne kim ya birakin Allah askina sacma sapan transferler yapipta milletin sabrini sinamayin onurmus onuda sat yusufuda sat amatorde popov gibi adam cok
TSAli61 5 yıl önce
Nokta Yusuflarda koy Baskan Yusuf Erdoganla uzatin sartli kendini daha gelistir diye sartli 3 sene daha uzatin ve Popov Istemiyoruz Göhkan Töreyi de istemiyoruz gecelerinkrali bize yakismaz
sedat 5 yıl önce
onur kaleye giren toplari topluyor degeri 1 milyon bile etmez avrupa hic almaz belki malatya
Serkan 5 yıl önce
Bir Atasözü derki şaşıran ördek göle tersten dalarmış,bizim Başkan'ın hali aynı şaşıran ördeğe benziyor klavuzuda Ersun.Ne diyelim Allah kurtarsın başkan işin zor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@