banner526

banner533

banner513

Trabzonspor’u UEFA’ya kim şikayet etti?

Trabzonspor’un Avrupa kupalarından men edilmesinin arkasından Galatasaray ve Şenes Erzik çıktı.

Trabzonspor 28.09.2020, 20:29 29.09.2020, 16:02

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig’de geçen yıl şampiyonluğa oynayan Trabzonspor, UEFA’dan ceza alarak şampiyonluk yolunda büyük bir motivasyon kaybına uğramış ve bu yıl Avrupa kupalarında mücadele etme şansını kaybetmişti.

Haber61 TV’de yayınlanan Spor Gündemi programında konuyla ilgili flaş bir iddia gündeme geldi. Programın konuklarından Yenişafak Gazetesi’nin spor yazarı Ali Kemal Yazıcı, Trabzonspor’u Galatasaray’ın Şenes Erzik aracılığıyla şikayet ettiğini söyledi.

Yazıcı şu ifadeleri kullandı; 
İstanbul kulüpleri çok bastırdı deniyor, hayır Galatasaray bastırdı. İddia ediyorum burada da aracı olan Şenes Erzik oldu. Galatasaray Erzik üzerinden UEFA’ya baskı yaptı. Zaten Trabzonspor’un ondan sonra haberi oldu. Mesela ben köşe yazısı yazdım “Federasyondaki ispiyoncu” diye. Servet Yardımcı’yı ispiyoncu ilan ettim. Daha sonra da öğrendim Yardımcı, başkan yardımcısı federasyonda aynı zamanda UEFA yönetim kurulunda. Yanıldığım şu oldu, meğer bu baskıdan sonra Yardımcı, federasyondaki Mustafa Hacıkerimoğlu ve Yılmaz Büyükaydın’a Trabzonspor şikayet edildi diye o söylemiş.  Toplantıda Sayın başkan İstanbul kulüpleri bizi şikayet etti dedi ama ben Şenes Erzik aracılığıyla deyince güldüler, bu bilinen bir şey.

Yorumlar (32)
Mehmet Köseoğlu 3 hafta önce
Bizim en büyük düşmanımız Galatasaray'dır fener sonra gelir.
CeyEr161 3 hafta önce
Her zaman dedigim. Sinsi sinsi arkadan is pisiren Galatasaray'dir. Biz Fener'le birbirimize düsmemizden yararlanan da yine onlar. Ilk düsman Sinsisaray'dir sonra Fener gelir
Vatandaş 3 hafta önce
Bu gs kadar kaypak iki yüzlü bir takım daha yok bu memlekette milletin futbolcusunu ayartmada ve dost görünüp sırtından hançerlemede bir numara ama maalesef bizim taraftarımız bunlarıdost görür.
Anadolu 3 hafta önce
Şenes erzik ve Fatih Terim götlerine kına yaksın.
Erdem 3 hafta önce
Onlara öyle bir iki kilo kına yetmez, fabrika bulmak lazım.
Muhammed 3 hafta önce
Biz ceza alınca galataya uefa kapısı açıldı. zerre kadar desteklemiyorum. İnşaAllah elenirler.
Tursun 3 hafta önce
W baş hain vardır biri apo diğeri fato ikiside gs lidir daha ne olsun
Hasan 3 hafta önce
Galatasaray, en sisnsi rakiptir. Her türlü batırmaya çalışır. Fener nefsi için hakem ayarlar , şike yapar ki yaptı. Galata her türlü pisliğ yaparken dost görünür.
tutku 3 hafta önce
şikeyi gs yapar. ts yaparken eline yüzüne bulaştırır. kabak Fener in başına patlar.
Cahit Sağır 3 hafta önce
Şenez Erzik,bir ayağı mezarda yinede birilerine yağ peşinde...buda kişilik...yuhh.GS 'ın derdi neydi...Onlarada koca bir yuhhhhh.
Taraftar 61 3 hafta önce
Eğer söylenenler doğruysa; Türk olupta ...........
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@