Trabzonspor'dan flaş Erkan açıklaması

Trabzonspor'da geçtiğimiz hafta içerisinde kadro dışı bırakıldıktan sonra Trabzon'dan ayrılan Erkan Zengin için kulüpten açıklama yapıldı.   Kadrı dışı bırakılan 6 futbolcudan yalnızca Erkan'ın idmanlara katılmadığını söyleyen Kulğp Futbol Direktörü Yılma

Trabzonspor 03.05.2016, 13:46
Trabzonspor'dan flaş Erkan açıklaması
Trabzonspor'da geçtiğimiz hafta içerisinde kadro dışı bırakıldıktan sonra Trabzon'dan ayrılan Erkan Zengin için kulüpten açıklama yapıldı.
 
Kadrı dışı bırakılan 6 futbolcudan yalnızca Erkan'ın idmanlara katılmadığını söyleyen Kulğp Futbol Direktörü Yılmaz Büyükaydın, bu futbolcunun sağlık raporu  aldığını kulübe bildirdiğini söyledi.
 
Erkan'ın sözleşmesinin karşılıklı feshedilmesi konusunda bir anlaşma sağlanamadığını ve görüşmelerin o noktada kaldığını ifade eden Büyükaydın, "Erkan Zengin antrenmanlara katılmıyor. Sağlık raporu aldığı kulübe bildirildi ancak rapor henüz elime ulaşmadı. Oyuncunun İsveç Milli Takımı'na gitme durumu var. Gelişmeleri bekleyeceğiz." dedi.
 
Büyükaydın, Erkan'ın alacaklarına ilişkin Türkiye Futbol Federasyonuna müracaat ettiği yönündeki iddialar konusunda, "Kulübe henüz gelen bir tebliğ yok. Bizim futbolculara geçmiş dönemden kalan borçlarımız var. Görev süremizdeki alacaklarına ilişkin ödemeleri düzenli şekilde yaptık. Hiç ödeme yapmıyoruz gibi bir durum yok. Oyuncuların çoğunun geçmişten kalan ödemeleri bekliyor. Geçmişe dönük borçların kapatılması için de uğraş veriyoruz." diye konuştu.
 
Erkan Zengin'e bazı kulüplerin talip olduğu yönünde medyada yer alan haberlerle ilgili de Büyükaydın, "Erkan Zengin Trabzonspor'un futbolcusudur. Bu konuda bize gelen bir şey yok." ifadesini kullandı.
 
Büyükaydın, daha önce 3 gün sağlık raporu alan Özer Hurmacı'nın, bu sürenin ardından çalışmalara başladığını kaydetti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@