banner556

>

Trabzonspor’da yardımcı teknik adam belli oldu! İşte geliş tarihleri

Trabzonspor’da yardımcı teknik adamın Trabzon’a geliş tarihleri belli oldu.

Trabzonspor 28.08.2020, 10:35 28.08.2020, 11:19
Trabzonspor’da yardımcı teknik adam belli oldu! İşte geliş tarihleri

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’da göreve getirilen Newton’un yardımcıları belli oldu. İngiliz teknik adamın kendi seçtiği yardımcıları Pazartesi Trabzon’da olacak.

Başkan Ağaoğlu yaptığı açıklamada “Newton’un yardımcıları gelmiyor hoca mutsuz gibi ifadeler kullanıyorlar. İngiliz yardımcısını kendi seçti. Sözleşmesi hazır Pazartesi Trabzon’a gelecek.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
Taraftar 5 ay önce
Ulan hep muhalefet işiniz fenerlimisin neysin bilmiyorum bu başkanın yaptıkları ortada başkasının pisiliyini temizlemekle geçti zamanı bu sabredin len adam çok doğru işler yapıyor
Nuri 5 ay önce
Baskan dediyse yardimci hoca gelmeyecek
Mert 5 ay önce
İngiliz yardımcı Mehmet Yılmaz :)
Fenerbahçe 5 ay önce
Hayırlı olsun arkadaşlar;ama bu sene o sene bizim için ya sizin ????
M.Kudu 5 ay önce
Bizim başkan işini bilir. Olumsuz bir durumda gelenek bozulmasın diye takımı yardımcısız bırakacak değil. Yardımcı candır. :)))
Abdurrahman 5 ay önce
Yardimci mutlaka gelecek. Hem de iyilerinden gelecek ki Eddie Newton un yedegi olacak. Malum, Unal Hoca nin yardimcisi Huseyin Hoca O nun yerine gecmisti. Eddie de Huseyn Hocanin yardimcisiyken yerine gecti. Bizm yonetim faka basmaz ve alternatifli calisir. Eddie nin alternatifini de yanina koyacaktir elbet. Su var ki biz bilmeyiz, isin icinde ayak kaydirma oyunlari var mi yok mu?
İLYAS CAVDAROĞLU 3 ay önce
ÜNAL GELEMİYORSA FATİH TEKKE ODA OLMUYORSA M.REŞİT AKÇAY VE SAPRETEÇEĞİZ BU SENENİN ŞAMYONU ŞİKE BAHCEDİR BOŞUNA UĞRAŞMAYIN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@