Trabzonspor’da Newton sonrası takım ona emanet!

Trabzonspor’da antrenmana o isim çıkacak.

Trabzonspor 31.10.2020, 14:57
Trabzonspor’da Newton sonrası takım ona emanet!

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor teknik direktörü Eddie Newton ile yolların ayrıldığı açıklamasının bugün yapılması bekleniyor. İngiliz hoca ile yolları ayıran yönetim, yeni teknik adamın belirleneceği güne kadar takımı İhsan Derelioğlu’na emanet etti.

Bugün saat 15:30 yapılacak idmanda Derelioğlu takımın başında yer alacak.

Futbolcular yarını izinli geçirecek.

Yorumlar (50)
Murat ağaoğlu 1 ay önce
Kulübü sözde trabzonlu olupta kendilerini bir adim gelistiremeyen sözde teknik direktörlerden uzak tutun. Başka türlü bu iş düzelmez.
Ts61 1 ay önce
Bu takima ya senol hoca ya resit akcay yada unal hica tekrar gelmesi lazım. Gerekirse yonetim baskan hepsini yollariz
garip 1 ay önce
Reşit Akçay neden akıllarına gelmez garip.
Kazım 1 ay önce
İşte size ağaoğlu nun teknik direktörü. Bırak git ağaoğlu, sonunda zorunlu kaçacaksın, sen de kapasite yok. Batırdın takımı, lige çıkalı bu takım böyle rezillik görmemişti, sayende oldu. Akıl hocana danış, belki elinden tutar. Seni ile ilgili ilk gün ne düşünüyorsam aynı şekilde düşünüyorum, insanlarla ilgili çok yanılmam. Sen de çok fazla kibir var, bu yüzünden, hareketlerinden belli oluyor. Çok yazık bu kulüp senin gibilere kaldı.
Hüseyin günaydın 1 ay önce
Kurt yaşlanınca meydan çakallara kalır yani takım biraz düzelince ve bazı para yiyemiyenln çakallar ulaşmaya başlamış size hoi. Ve uta gibileri lazım
Veysel 1 ay önce
Trabzonspor 1967 yilinda kuruldu
Ihsan derelioglu bu tarihten itibaren trabzonsporda ihsan abi vAllaha cok sanslisin nasil basardin onca zaman kulüpte maas alarak kalmayi..
Bordo 1 ay önce
YAW arkadaş dıdının dıdısı ile kulüp yönetilmez, git ünalı geri getir, iade i itibar edersen başkan sen kazanırsın birşeyin eksilmez.
Mobil-Aydın 1 ay önce
Onu bunu kabrisi bırakın takımın başına Ünal hocayı getirin ya bu yazılanları sayın Ağaoğlu hiç mi okumuyor nedir yabancı hastalığı. Ayrıca inaninki Fatih tekkeye şu an istanbul spora oynattigi futbullan hayranım adam başarıya susamiş hiç mi görümuyormusunuz Trabzonun aradığı nefer basariyida getirecek olan hoca
Ersin 1 ay önce
Herhalde dünya futbol tarihine geçmiştir bu yönetim yardımcının yardımcısının yardımcısını getirmekle emin olun çok yakında masörü kulüp doktorunu ve dietisyeni ve onun yardımcısınıda bu kulübe hoca yaparsınız ya siz şakamısınız kardeşim koskoca trabzonsporla dalgamı geçiyorsunuz bi bırakın gidin daha fazla rezil olmadan
ahmet 1 ay önce
Ağaoğlu açıkca çık söyle da ben Trabzon'u bitirmeye geldim
haşmett 1 ay önce
tamam işte hocyı bulduk yeni başkanı bulana kadar devam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@