Trabzonspor yönetimine istifa çağrısı! Binlerce mesaj atıldı

Trabzonspor taraftarı sosyal medyadan isyan etti.

Trabzonspor 31.10.2020, 17:45
Trabzonspor yönetimine istifa çağrısı! Binlerce mesaj atıldı

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor taraftarı yönetimi sosyal medyadan istifaya davet etti.

Trabzonspor’un sezon başından beri oynadığı 7 karşılaşmadan sadece bir galibiyet alması ve sahada oynanan futboldan memnun olmayan Trabzonspor taraftarı yönetimi istifaya davet etti. Sosyal medyada #Yönetim istifa etiketi altında binlerce mesaj atılırken, fan sayfaları da destek verdi.

Yorumlar (65)
Yaşar Dursun 1 ay önce
Bu yönetimi istifaya çağıran Trabzonspor'un en büyük düşmanıdır. Ağaoğlu gelmeden önce Trabzonspor nasıl durumda olduğunu ne çabuk. Unuttunuz. Sizin gibi taraftarlara anca haciosmanoglu gibiler değer. Bu yönetim kalacak!! Bitti, çakallar boşu boşuna ümitlemesin!
Analist_61 1 ay önce
kimi istiyorlar merak ettim. Hacisalihoglu mu yoksa:))
Hüseyin günaydın 1 ay önce
Katılıyorum size bunlar hep nankör elektrik parasını ödeyemiyen kulüp biraz canlanınca sırtlanlar ortaya çıkmış bunlara ihoğlu usta gibi batak başkan lazım
İsiyin 1 ay önce
Futbol kumar oyunu gibidir geçen sene ki kartlar elinde yok. Newton ya da Morinho farketmez. Kadro yetersiz adaptasyon sorunu idman eksiği ve yedek yok yetenek yok. sonuç ortada. Yönetim kalmalı. Teknik Direktörlere sabırlı davranmalı.
Yaşar Dursun 1 ay önce
@ Süha
Ben karar vermiyorum. Herkes kendisi için karar veriyor ve diyerleri herkesin hareketlerinden görür kim düşman kim gerçek taraftar! Ya Allah aşkına, Ağaoğlu istifa etse, kim gelecek? Bugün Sadri Şener bağıranlar dün Sadri Şenere küfür ediyordu! Ve şu var, başkanlar hata yapamaz mı??? Geldiğinden beri kulübümüzün için çok iyi işler yaptı. Şimdi klonemli olan, hatalarından öğrenmesi ama biz gerçek taraftar olarak bu imkanı ve zamanı başkanımıza vermemiz gerekiyor!
Şevket61 1 ay önce
Ünal’ı kovmak ile en büyük başkanlık zaafını gösterti. Ünal kötü veya iyi şampiyonluğa giden antrenör kovulmaz. Kovulmaz nokta
Süha 1 ay önce
Sen mi karar veriyorsun dosta düşmana.
Şahin 1 ay önce
Zeka seviyesi vasatın altında bir taraftar kitlesine sahip takımda başkanlık, teknik direktörlük yapmak zor iş. Ahmet Ağaoğlu size bir kaç gömlek büyük geldi, galiba.
Bülent Turan 1 ay önce
İnşAllah amatör kümeye kadar düşeriz! Yıllar sonra adam gibi bir yönetim geldi. Hale bak!
Fanatik 61 1 ay önce
Nev ton agaoglu fanatikleri sizi piste alalım yİna yı şimdik mi yakalım yoksa takım küme düştüğü zaman mı
Sağır sultan 1 ay önce
Satın gitdin, atın gitsin, kovun gitsin diye ahkam kesen taraftar sandığımız bozguncular şimdi neredeler. Eminim bir köşeye çekilmiş kıs kıs gülüyorlardır.
Murat 1 ay önce
Bu kulübün Aziz Yıldırım'ı yiğit alptir.... yönetim hep değişmiştir ama Alp hep yonetimde
Trabzonlu Genç 1 ay önce
İnşAllah o da gidecek.Her şey onun başının altından çıkıyor.
safa 1 ay önce
Yönetimin istifaya çağırılması çok yanlış.
Ali 1 ay önce
Size iho muharrem gibi kulübü batırıp kaçan adam lazım .
Temelli 1 ay önce
Bu kadar nankörlük olmaz, Başkan Hoca konusunda hata yapmış olabilir ancak batmış bir kulübü batmaktan çıkarmıştır. Şimdi destek zamanı. Başkanım TS olma yeri değildir kendini ispatlamış ligi bilen tecrübeli bir hocaya ihtiyaç var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@