Trabzonspor'un yıldız ismi özür diledi: Benim amacım...

Trabzonspor'un tecrübeli ismi Vitor Hugo özür diledi.

Trabzonspor 24.09.2021, 11:50
Trabzonspor'un yıldız ismi özür diledi: Benim amacım...

Trabzonspor'un dün oynadığı ve 2-2 berabere kaldığı Konyaspor karşılaşmasında 8. dakikada kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakan Vitor Hugo özür diledi.

Yıldız isim soyunma odasında arkadaşlarından özür dilediğini belirtip, taraftarlardan da sosyal medya aracılığı ile özür dilediğini belirtti.

Vitor Hugo mesajında "Bu paylaşımı , neredeyse maçın tamamını 1 kişi eksik oynayan, ve gösterdikleri duruş ve istek ile birlikte bu önemli sonucu elde eden takım arkadaşlarımı tebrik etmek için yapıyorum.

Çok hızlı gelişen bir pozisyondu ve tek amacım topu uzaklaştırmak iken, ne yazık ki rakibime temas etmiş oldum.

Bu kadar önemli bir maçta onları yalnız bıraktığım için tüm takım arkadaşlarımdan soyunma odasında özür diledim ve bu vesileyle de kulübümüzden ve taraftarlarımızdan da özür dilemek istiyorum!

Kariyeri boyunca sertliği yalnızca oyun içinde olan, hiçbir rakibine kötü niyet ile yaklaşmamış ve rakibe zarar değil her zaman adil ve temiz oyunun peşinde top odaklı oynayan biri olarak , bugünkü pozisyonda da asla kötü niyetim yoktu. Skubic ile saha içerisinde konuştum ve kendisinden özür diledim, ve o da temasın futbolun bir parçası olduğunu bildiğinden özrümü kabul ettikten sonra, beraber el sıkıştık. Tanrıya şükürler olsun ki o da maça sorunsuz şekilde devam etti. Şu an zaman dinlenme ve bu gibi durumlar bir daha yaşanmasın diye eskisinden de sıkı çalışma zamanı.
Bugünkü kazanılan harika puandan ötürü tebrikler size savaşçılar! Haydi Trabzonspor!" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (10)
R g 3 hafta önce
ADAMIN AYGINI KIRSAYDIN BARİ UTAN TAKIMDAN ÖNCE O İNSANDAN ÖZÜRDİLE.
yasar 3 hafta önce
kendini sahada da affettir hugo.
Sürmeneli 3 hafta önce
Pozisyon gereği oldu. Bilerek yaptığına inanmıyorum.
Hasan 3 hafta önce
Kabahatini biliyor ki özür diliyor. Konsantrasyon bozukluğu çok net. İş disiplini zayıf. Yakışmadı. Geçen seneki Hugodan eser yok
Erdem 3 hafta önce
Her puan kaybında günah keçisi aranmamalı zaten oyuncu kötü ise bu takımın Hocası var. Hoca kim hatalı ise onu uyarıp ya düzeltecek yada yedek bırakacak ama bir şekilde de faydalanmaya bakacak. Vitor hata yapacak Uğurcan kapatacak, Uğurcan hata yapacak hücum oyuncuları gol atıp telefi edecek. Takım revire döndü Newton olsa antraman yaptırmayı bilmiyor denirdi ama takımın başında Newton değil de Avcı olunca herkes sus pus. Hani yapay zeka geldi antraman programı yapay zekaya ne oldu yine aynı tas aynı hamam. Alt yapıdan yetişen oyuncular hata yaptı hain oldular şimdi Vitor ve Edgar hain olur 10 hafta sonra onlar gitsin denmeye başlar. Burada oyuncu kötüleyip o gitsin bu gitsin yazanlar Trabzonsporlu değildir. Marcao neden kovulmadı yada Arda Trabzon seyircisi akıllı olun her sene 10 oyuncu gitsin 10 oyuncu gelsin olmaz bize istikrar lazım kadroyu korumak lazım iyi oyuncunun satarak güçlenemezsin bu takımda da bir sürü iyi oyuncu var.
Erdem 3 hafta önce
İster şöyle de ister böyle de herkes gordüğüne inanır. Avcı Hoca olunca avukat gibi savunup başka biri Hoca olunca her şeyde kusur arayanlar sizin de zamanınız gelir inşAllah. Şuan ki sakatlıklar rahatsızlık veriyor adama sert girilir 20 adam sakatlanır anlarım. Şuan ki sakatlıkları anlamadım anlayamıyorum.
Mr 3 hafta önce
Şöyle diyelim o zaman 4 büyüklerde en iyi antrenmanı avcı yaptırıyorki en az sakat bizde var.
alpnuhoglu 3 hafta önce
Aynı hareketi sürekli yapıyor. Bir kısmında hakemler görmezden geldi.
Mr 3 hafta önce
Bu adam bilerek yada bilmeyerek bileği kırarcasına bastığını görmedim. Bu pozisyonuda forma rengi ne olursa olsun görmeyecek yada göremiyecek hakem yok. Art niyette yok. 2 futbolcu için şansızlık olmuş
onur 3 hafta önce
arada böyle şansızlıklar olur,benim anlayamadığım takımın ne sebeple 10 kişi kaldıktan sonra tamamen geriye yaslanmaları
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@