Trabzonspor'un yeni otobüsü belirlendi

İşte Trabzonspor'un yeni takım otobüsü

Trabzonspor 09.10.2020, 17:54
Trabzonspor'un yeni otobüsü belirlendi

Yaklaşık 60 bin oyun ardından Socios.com'daki ilk Trabzonspor oylamasının sonuçları belli oldu.

Taraftarların 2020/21 sezonu için üç tasarım arasından seçim yapma fırsatı verildi, oylamaya katılanların %52.69'u “Bize Her Yer Trabzon kulüp sloganı” ve ağırlıklı olarak bordo renk içeren tasarımı tercih etti. Trabzonspor'un takım otobüsü, artık yeni tasarımıyla futbolcuları maçlara taşıyacak.

“Trabzonspor Taraftar Token’ları bir saatte 500 bin dolar işlem hacmine ulaştı”

Kulübün iki gün önce işlem görmeye başlayan Trabzonspor Taraftar Token’ları da bir saatte 500 bin dolar işlem hacmine ulaştı. Başlangıçta 8 TL sabit fiyatla satılan $TRA fiyatı yaklaşık % 30 artış yakaladı ve 10 Türk Lirası yakınlarında işlem görmeye başladı.

Trabzonspor Taraftar Token sahipleri kulüpte alınan kararlarda söz sahibi olmak için her sezon Socios.com'da birçok oylamada oy verecek. Taraftarlar stadyumlara döndüğünde oyuncularla tanışmak ve VIP olarak maçları izlemek gibi yenilikçi dijital deneyimler ve gerçek hayat etkinlikleri dahil sayısız fırsata sahip olacaklar. Gelecekte kulübün resmi mobil uygulamasına da $TRA entegre edilecek ve $TRA, taraftar etkileşimi deneyiminin ayrılmaz bir parçası haline gelecek.

Chiliz & Socios.com Kurucu ve CEO’su Alexandre Dreyfus yaptığı açıklamada, "TRA/CHZ çiftinin piyasaya sürülmesiyle, şu anda Chiliz.net'te yeni bir ekosistem oluşturan 11 büyük spor organizasyonu bulunuyor. Bizim için bir sonraki heyecan verici adım, daha fazla ortakla iş birliği yapmak ve Taraftar Token’ları diğer borsalarda listelemek olacak. Taraftar Token ticareti yapabilen spor tutkunları ve geleneksel dijital varlık meraklılarının katılımını sağlayarak sektörü büyütmek istiyoruz. Hâlâ bu yeni ekosistemi geliştirme sürecindeyiz ve spora ve en son teknolojiye büyük bir tutkunun var olduğu Türkiye gibi pazarların ekosistemimize dahil olması büyük önem taşıyor” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Mantıklı 12 ay önce
Çirkin !!Mevcut renkler Trabzonspor’un renklerini temsil etmiyor !!Ne Bordosu bordo nede Mavisi mavi !!!
Hamdi 12 ay önce
Bu otobüs resimdeki gibi olmaz kirmizi lacivert olur
TS 12 ay önce
Bu nasıl Bordo Mavi, kırmızı mavi karışımı olmuş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@