Trabzonspor'u katleden Deniz Ateş Bitnel şimdi de hakem dövdü!

Galatasaray - Trabzonspor maçında verdiği skandal kararlar nedeniyle hakemlik kariyeri sona eren Eski hakem Deniz Ateş Bitnel, hakem dövdü!

Trabzonspor 14.11.2019, 11:42 14.11.2019, 11:51
Trabzonspor'u katleden Deniz Ateş Bitnel şimdi de hakem dövdü!

Türkiye’de yeşil sahalar bunu da gördü! Masterlar maçında sahaya oyuncu olarak çıkan Deniz Ateş Bitnel, kararını beğenmediği meslektaşı Mehmet Ağaçlı’yı yumrukladı.

2016 yılında oynanan Trabzonspor-Galatasaray maçında çıkardığı kırmızı kartlar sonrası FIFA kokartı elinden alınan ve Salih Dursun'un kendisine gösterdiği kırmızı kart ile gündeme oturan Deniz Ateş Bitnel, yeni bir skandala daha imza attı.

Bitnel oyuncu olarak yer aldığı maçta hakemin kararlarını beğenmeyince meslektaşına saldırdı. Bitnel, 11 Kasım'da Maltepe 1923 ile Golden Masterlar arasında Cevizli Futbol Stadyumu'nda oynanan karşılamanın 51. dakikasında kararına tepki gösterdiği hakem Mehmet Ağaçlı'yı yumrukla yere düşürdü.

HAKARET VE SALDIRIDAN SUÇ DUYURUSU

Ağaçlı'nın avukatı Özgür Şimşek, Deniz Ateş Bitnel hakkında saldırı ve hakaret iddiasıyla savcılığa şikâyet dilekçesi verdi. Dilekçede Bitnel'in Ağaçlı'ya yaklaşık 15 dakika boyunca küfür ettiği iddiası da yer aldı.

2016'daki Trabzonspor-Galatasaray maçını yönettikten sonra uzun süre maç alamayan, bu süreçten sonra B klasman hakemi olarak görevlendirilen ve ardından da lisansı askıya alınan Bitnel, il hakemliğine düşürülmüştü.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
... 2 yıl önce
Demekki Salih Dursun az bile yapmış
Trabzonsporlu 2 yıl önce
İnsanlıktan nasibini almamış bir canlıdan daha ne beklenebilir ki?
sezer bayer 2 yıl önce
deniz ateş bir kararı beğenmediği için bunu yaptı. GS- TS maçını izleyen seyirciler o kadar yanlış karar sonrası ne yapmasını beklerdi?
Kemal SAKA 2 yıl önce
İşte bu insanların Türkiye'de hakemlik yapmasının önünde hiç bir engel yok; KRİTER, BARİZ BİR SKANDAL OLMADIKÇA bizde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@