Trabzonspor transferi askıya aldı! Görüşmeler tıkandı

Trabzonspor, Vitor Hugo transferini askıya aldı.

Trabzonspor 24.09.2020, 21:39 24.09.2020, 21:52
Trabzonspor transferi askıya aldı! Görüşmeler tıkandı

Haber61 - Spor Servisi

Leichester'dan sağ kanat Diabate'nin transferini bitiren Trabzonspor, Palmerias'tan stoper Vitor Hugo'yla da anlaşmaya varmıştı.

Türkiye'ye davet edilen Hugo'nun İstanbul'da sağlık kontrolünden geçirileceği öğrenilirken bu akşam 21.50'de Trabzon'a gelecek olan Diabate ile aynı uçağa yetiştirilmeye çalışılacaktı.

Ancak Vitor Hugo konuısunda flaş bir gelişme yaşandı.

Vitor Hugo'nun  menajerin imza parası istemesi ve bitmek bilmeyen istekleri nedeniyle görüşmeler tıkandı ve Trabzonspor bu transferi askıya aldı.

Yorumlar (26)
zafer 1 ay önce
ALLAHIN "KEMIKIRANI" MESSI SANKI 4 MILYON EUROYMUS SEN HIC ACABA 4 MILYON EUROYU BIR ARADA GÖRDÜN MÜ BASKANIM BU KAZMAYA VERECEGIN PARASININ YARI FIYATINA ALPASLANI AL GÖZTEPEDEN"
ÖMER 1 ay önce
Geçen yıldan beri Aplarslanı izliyorum, agır bir oyuncu bize gelse madara olur.
Haktan şaşmaz 1 ay önce
Reca kardeş. Alparslan dikkatli seyret baya baya pas hatası yapıyor. Bizim hüzseyinden tek fazlası cüssesi. Yani Hüseyinden fazlası yok. Boş transfer olur. Cok iyi adam olsa İstanbul takımları çoktan kapaklamıştı onu
Reca 1 ay önce
Alparslaaaaaaaaaaaannnnnnn
KALYONCU 1 ay önce
Sözleşmesi olmayan serbest takımı olmayan futbolcuların menajerleri imza parası ister, bonservisi için para ödeyen bir Futbol kulübün imza parası ödediğini hiç duymadım Vitor Hugo ve menejeri arıza tiplere benziyor
Cabir 1 ay önce
Yönetim işini bilir
Ers61 1 ay önce
Yönetim iyi yapmış. Bunların yaptığı resmen soygunculuk. Gelmezsen gelme, bulunmaz hint kumaşı değilsin.
Amasyali Bordomavi 1 ay önce
Sakın gelmesin bu adam çok bas ağrıtır menajerinin yaptığı terbiyesizlik imza parası istiyormuş 4 milyon bonservis ver birde imza parası istesinler kendini ne zannediyorsa uzak dursun bizden
Oktay 1 ay önce
Dün yazmıştım.Bir çok kişi beğenmedi.
Brezilya ve Afrikalı Topcular problemli oluyor.O yüzden Iskandinav Ülkeleri tercih edilmeli.
YAsar 1 ay önce
İyi olmuş , çok maliyetliydi/ riskliydi
Hicazkar61 1 ay önce
Brezilya'nın çingenelerinden sanırım, sürekli istek sunan birinden (kendi ya da menajeri) hayır gelmez, fakat yönetim de be kardeşim bir sürü bölgeye adam aldınız, bir tane sağlam stoper alamadınız, öncelikler farklı da bizmi yanlış görüyor ya da biliyoruz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@