Trabzonspor taraftarından İlayda Kılınç’a suç duyurusu

Isparta’da yaşayan Trabzonspor taraftarı Trabzon’a hakaret eden İlayda Kılınç’tan şikayetçi oldu.

Trabzonspor 27.10.2020, 21:10
Trabzonspor taraftarından İlayda Kılınç’a suç duyurusu

Haber61 - Haber Servisi

CHP Isparta İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlayda Kılınç'ın geçtiğimiz hafta sonu oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesi sosyal medya hesabından Trabzonspor ve Trabzon'a yönelik hakaret ve küfür içeren paylaşımlarına Trabzon'dan tepkiler sürüyor.

Isparta’da yaşayan Trabzonlu ve Trabzonspor taraftarı Murtaz Uzuntaş, Isparta Cumhuriyet Savcılığı’na gidip İlayda Kılınç’tan şikayetçi oldu.

Kılınç’ın sosyal medya hesabından paylaştığı hakaret sözlerini delil olarak sunan Uzuntaş, Trabzonlu olduğu için yapılan paylaşımdan şikayetçi olduğunu belirtti.

Yorumlar (22)
Trabzonlu Dayı 4 hafta önce
Helal olsun, Trakyada bir CHP vekili de RUM demişti Trabzonlulara.Trabzona hakaret hiçkimsenin haddine değildir
Davut 4 hafta önce
O Chpli vekil özür dilemişti. Akplİ tevfik özür diledi mi? Demek akpli olunca Trabzon a hakaret etse de sorun yok size göre
İsiyin 4 hafta önce
AKPli Tevfik Göksu’da İmamoğlu Trabzonlu diye Trabzonlulara Pontus benzetmesi yapmıştı doğru diyorsun kimsenin haddine değil!
Fetih 4 hafta önce
Ya Tevfik Göksu ne demişti dayı Rum dememiş miydi? Ona da ne yapcanız
Ahmet Mutlu 4 hafta önce
Helal olsun böyle olalım bak şikebahçe kupamizi nasil çaldi bizim bakanlara ne laflar attilar bizde böyle olalim biz trabzonsporuz biz sokağa çikinca hiç biri ortada kalmaz
Ertan 4 hafta önce
Senin 4 tane bakanına geçen sene 1 tane dış işleri bakanının kardeşi ve bakanlıkla alakası olmayan Göksel Gümüşdağ postayı koydu ve senin bakanların gıkı çıkmadı...İşte şampiyonluk böyle gitti...İnsanda biraz IQ olur!
Taraftar 4 hafta önce
Duyarlı davranışta bulunan bu hemşehrimi tebrik ederim...
Ercan 4 hafta önce
Bravo abimize.
Tolga Önder 4 hafta önce
Ne ilginçtir ki bu habere yapılan yorumları bile beğenmeyenler var.Yani Trabzon’a Trabzonspor’a ana avrat ağıza alınmayacak küfürler edilecek,bu haber olacak,elbette ki buna tepki gösterip yorum yapanlar da olacak ve bu yorumlarda da doğal olarak yapılan bu fiil kınanacak ama gel gör ki bu kınamaları beğenmeyen Trabzonlu ve Trabzonsporlu birileri de olacak,öyle mi? Mantıklı geliyor mu? Gelmiyor tabii ki.Demek ki neymiş? Haber 61 ve benzeri sitelerde aslında Trabzonlu ve Trabzonsporlu olmayan şahıslar trol görevindeler.
Ahmet 4 hafta önce
Herhalde ona bir Trabzonlu bişey yaptı.
Birol 4 hafta önce
Bn de açıyorum gitsin gelsin ifade versin ömrü savcılıkta gecsin
GEDİKLİ 4 hafta önce
Bu kendini bilen faşistin yaptığı ırkçılığın dişa vurumudur. Bu ve benzeri durumlarda birçok kişinin savcılığa başvurması gerekir. Ayrıca TS unda tüzel kişilik olarak başvurması elzemdir. Bu ve benzeri olaylar kulübün not defterinde durması ve zaman gündeme taşınması gerekir. Bunu kulüpten acil bekliyoruz. Sağlıcakla
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@