Trabzonspor sil baştan

Kötü bir sezon geçiren Trabzonspor için lig çoktan bitti. Bordo mavili yönetim bu sezonu unutarak gelecek sezon hazırlıklarına çoktan başladı. İlk olarak gelecek sezon takımın başına geçecek isim konusuna netlik kazandırmak isteyen Başkan Muharrem Usta di

Trabzonspor 02.05.2016, 08:27
Trabzonspor sil baştan

Kötü bir sezon geçiren Trabzonspor için lig çoktan bitti. Bordo mavili yönetim bu sezonu unutarak gelecek sezon hazırlıklarına çoktan başladı.

İlk olarak gelecek sezon takımın başına geçecek isim konusuna netlik kazandırmak isteyen Başkan Muharrem Usta diğer taraftan scout ekibiyle bir görüşme yaparak izlenilen futbolcular hakkında bilgi alacak.

15 futbolcuyla yolların ayrılacağı dile getirilirken transferde uzun süredir takip edilen  1 sol bek, 2 stoper, 2 orta saha, 1 kanat oyuncusu, 1 de santraforu takıma kazandırmak için kesin kararın verileceği kaydedildi. 

 

Yorumlar (8)
Oflu 61 5 yıl önce
Sakin ENKAZ futbolcu almayın......mutlaka KALİTELİ futbolcular almalıyız, TRABZONSPORUMUZA zarar vermeyelim.
Temel Simsek 5 yıl önce
Futbolcu alacaksan futbolcunun adam gibisini almalisiniz iki Mac iyi oynayip on mac yatanini almayacaksin
Osman 5 yıl önce
Kanatları çok iyi kullanabilen 4 oyuncu alınmadan başarı beklenmesin.
yasar kaymakcı 5 yıl önce
inşallah alınır, aksi halde bu vasat kadro ile önümüzdeki yılda boşa gider.
ERDEM AKSOY 5 yıl önce
Hiç bir şey beklemeyin gelecek sezonda kümeye oynar bu takım.
ERSOY ERKÜL 5 yıl önce
kulüp ve camiaya yönelik topyekün saldırıları sahada sonuçsuz bırakacak ekip kurulmalı yoksa 1-2 yama ile tabir caizse haramilerin ancak elleri güçlenir yapmadıklarını bırakmazlar bu yaşananlardan ders çıkarılmalı artık bahanemiz yok ya topyekun yok oluruz yada zirve
CEMİL 5 yıl önce
Teknik direktör belli olmadan neyin transferi bunlar.hergün farklı farklı isimler yazılıyor.oyuncu izleme ekibinin izlediği tüm futbolcular gazetelerde çıkıyor,gizliliği yok.bu oyuncuları almaya kalksak yine yüksek ücretler ödemek zorunda kalacağız veya alamayacağız.teknik direktör ile anlaşıp(tabi düzgün biri olur inşallah) onun doğrultusunda transfer yapılmalı.hıca gelince bunları gönderin derse ne yapacaklar.
Ahmet 5 yıl önce
Yine ters adımlar atılıyor. Önce hoca sonra transfer işi olur. Solbek demişsiniz Güray Vuralın yeter siz olduğunu kabul etmişsiniz. Önce hoca ve hedef belirlenmeli. Sonra transfer yapılmalı. Ama geçmişteki gibi yapılmamalı. Uçuk paralar verilmemeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@