banner556

Trabzonspor orta sahasında büyük rekabet

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı orta sahadaki oyun anlayışını değiştiriyor.

Trabzonspor 27.11.2020, 12:21
Trabzonspor orta sahasında büyük rekabet

Ligde 9 haftada 15 gol yiyen Trabzonspor'da takım savunmasını geliştirmek isteyen teknik direktör Abdullah Avcı, orta sahadaki oyun anlayışını da komple değiştirmeyi planlıyor.Newton'un aksine savunma bloğunun önünde tek defansif orta saha oynatan Avcı, tercihini Abdulkadir Parmak ve Baker'den yana kullandı. 57 yaşındaki hoca ikinci yarıda orta sahada yaşanan sıkıntı nedeniyle de Flavio'yu oyuna alıp bu bölgedeki sorunu gidermeye çalışmıştı.


Parmak, Baker ve Flavio rekabetinin Avcı'nın tercihlerinde belirleyici olması bekleniyor.

Yorumlar (6)
Taraftar 2 ay önce
Süperligin en kötü orta sahasına sahip ilk üç takımdan biriyiz ve bir tane akıllı ön liberomuz yok sonra da rekabetten bahsediyorsunuz oyun aklı diye birşey kalmamış Takım da bu kadar çok gol yememizin sebebi de bu.
Sotkalı 2 ay önce
Ya savunma yaslanma oyun soğutma kontradan bi gol bulup üstüne yatma işte oyun felsefesi..Beşiktaş'tan bu yüzden kovuldu.istatistik orduları falan filan.Milli takımda da Başakşehirde de aynıydı.Sadri ŞENER Başkanın yorumlarını okuyun ANLARSINIZ.
Yakup 2 ay önce
Newton sadece tek kale maç yaptirdi sonra futbolcu tatil verirdi
Bordo 2 ay önce
Ortasaha oyuncuları vasat markaj pres top kapma kademe yok...baker yetersiz....ömür formsuz...oynamaz normalde....flavio vasatı baker den hızlı ama yürüyen bomba....mecburiyetden diabate flavio oynar....iranlı hazırsa kadro da olur 11 oynar....ortasahada pres markaj yapacak üçgen olmalı flavio,hosseini-vakame,parmak,ekuban...Ortasaha da ilk parmak presleyip sonra iranlı brezilyalı set olacak vakame ekuban a top çıkaracaklar yani bu 3 'nün görevi koş pres yap top kap kademe yap alan daralt artık devre arasına böyle gider takım.
katakulli 2 ay önce
Trabzonsp[orda orta saha varmiki rekabet olsun ?
abdulkadir parmagi gecen macta seyrettim . boyle bir futbolcu yok , adam markaji yok . bu cocuga kimse ogretmemis futbolu .
murat 2 ay önce
türkiye kupasında oynatacağın as oyuncuları dinlendireceğin 2. bir ortasahan yok ne rekabetinden bahsediyorsunuz 5 forveti olan takımın 3 ortasahası var

Gelişmelerden Haberdar Olun

@