7m

7m

hyundai

Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş

Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş yaptırdılar.

Trabzonspor 21.04.2022, 12:19 21.04.2022, 12:31
Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş

Trabzon'da şehir merkezindeki bir otelin ön cephesine asılan yaklaşık 350 metrekarelik Trabzonspor afişi, taraftarların ilgi odağı oldu.

15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı yanında hizmet veren otelin yöneticileri, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yolunda ilerleyen Trabzonspor'a destek amacıyla afiş hazırlama kararı aldı.

Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş

Yaklaşık 3 ay süreyle çizim çalışması sürdürülen afişin üzerinde vefat eden eski Trabzonsporlu futbolcu ve teknik direktörlerden Özkan Sümer, eski kulüp başkanı Şamil Ekinci, teknik direktör ve futbolcu Ahmet Suat Özyazıcı, sanatçı Kazım Koyuncu, şehit Eren Bülbül ile Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı ve futbolcular yer aldı.

Otel yöneticilerinden Buğra Bayraktar, bordo-mavili takımın şampiyonluğu için üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini söyledi.

Çizim çalışması sona eren ve basılan yaklaşık 350 metrekarelik afişi gece saatlerinde astıklarını ifade eden Bayraktar, sözlerini şöyle sürdürdü:

Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş

"Yaklaşık 6 aydır gurbetçiler maçları izlemek için akın akın kente geliyorlar. Onlar geldikçe biz daha da mutlu oluyoruz. Onların yüzündeki heyecan bizi bunu yaptırmaya zorladı diyebiliriz. Arkadaşlarla birlikte düşündük ne yapabiliriz diye. Bu süreç yaklaşık 2 ay kadar sürdü. Efsanelere ve futbolculara yer verelim diye düşündük. Oldukça fazla efsanesi de olan bir kulübüz. Vefat eden efsanelerimizi, mevcut hocamızı ve futbolcularımızı ön plana koymak istedik."

Bayraktar, insanların kendilerine olumlu dönüş yaptığını ve mutlu olduklarını belirterek, "Çizimler çok iyi oldu. Biz de heyecanla bekliyorduk ve dün gece astık. Olumsuz bir yorum almadık ve buradan her geçen bu anı ölümsüzleştirmek istiyor. Şampiyonluk yolunda bir anı da bizden oldu." dedi.

Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş

Azerbaycan'dan gelen taraftarlardan Cengiz Nasib ise Trabzonspor'un şampiyonluğunu görebilmek için çalıştığı kurumdan izin alarak şehre geldiğini kaydetti.

Üniversite eğitimini Türkiye'de aldığı dönemlerde Trabzonspor taraftarı olduğunu aktaran Nasib, şöyle konuştu:

Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş

"1994-1998 yılları arasında Türkiye'de üniversite okudum. O yıllarda başlayan bir Trabzonspor sevdası var. Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Birkaç şampiyonluk kaçırdık ama bu sene kaçırmayacağız inşallah. Bu sene Trabzonspor için geldim. Azerbaycan'da çalıştığım yerden yıllık izin aldım. Bu haftaya denk gelecek şekilde şampiyonluğu kutlayacaktık, biraz ertelenmiş oldu. Kutlamalarda da buradayım. Ayrıca Azerbaycan'da da arkadaşlar bekliyor, orada da kutlayacağız. Çeyrek asırdır ben bu sevdanın içerisinde olduğum için çok mutluyum."

Trabzonspor için 350 metrekarelik afiş

Tufan Kurnaz da afişi çok beğendiğini dile getirerek, "Gemide çalışıyorum ve 15 gün izin alarak buraya geldim. Burada havaalanı tarafında oturuyorum ama şimdi bu afiş için geldim. Harika bir şey olmuş. Kim düşündüyse eline sağlık. Büyük ihtimal şampiyonluk burada kutlanacak. Gemide çalıştığım için bana kutlamak nasip olmayacak ama inşallah bu şehir bu sevgiyi ve bu mutluluğu doyasıya yaşayacak." diye konuştu.


Yorumlar (10)
Hakan Tan 4 hafta önce
Harika
Temel 4 hafta önce
bence tekrar elinize metre alıp ölçmelisiniz 350 metre ne kadar kadar eder öğrenmeniz lazım. 50 metre uzunluğunda orası.
temel 4 hafta önce
sabah sabah 350 metre gibi okudum kare kısmını atlamışım dikkatsizliğime verin :)
Mantıksız 4 hafta önce
Benim de kafamı karıştırdın !! Kafam öyle dolu ki, basit şeyler de yanlış yapıyorum :-) İlk yazdığımı unut !!50m x 7m = 350 metrekare yada 35m x 10m = 350 metrekare. Yada 70m x 5m = 350 metrekare
Mantıksız 4 hafta önce
Ben genelde mantıksız yorumlar yazarım ama Sana cevaben mantıklı birşey yazacağım. 350 metrekare diyor !! Yani 4 etrafın toplamı 350 metreye tekabül ediyor. Şimdi hesapla , her iki tarafın uzunluğunu ve yüksekliğini Bak bu kıyağı mı da unutma !!
DOKTOR TS 4 hafta önce
Temel otur, sıfır yavrucum.. Sen bir ton suyun ne kadar olduğunu gördüğünde de acayip şaşırırsın bak benden söylemesi..
Erdem 4 hafta önce
Metre değil, metre kare. Fakat ben sormayacağım sahurda ne yedin, ne giydin diye. İnsandır şaşar. Bende yanlış okuduğum olabiliyor. Kat yüksekliği 3 metre olsa 2 kat yükseklik var dediğin gibi uzunluk da 50 kusur metre, 55x6.2 = 341 yani yaklaşık 350 m²
dursun 4 hafta önce
matematiği tekrar öğrenmende fayda var
Sürmeneli 4 hafta önce
Edgar IE yi göremedim o da olmalıydı bence.
salih 4 hafta önce
Kazım Koyuncu olmalıydı sanırım resimde..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@