7m

7m

hyundai

Trabzonspor genç yıldız için şartları zorluyor! Fiyat sürekli artıyor

Trabzonspor'da Doğuhan Aral Şimşir ısrarı sürüyor.

Trabzonspor 22.01.2022, 12:13
Trabzonspor genç yıldız için şartları zorluyor! Fiyat sürekli artıyor

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlk olarak Haber61’in gündeme getirdiği Doğuhan Aral Şimşir transferinde ilginç gelişmeler yaşıyor.

Danimarka basınında Trabzonspor’un daha önce sansasyonel bir rakam olarak belirtilen 1 Milyon 750 Bin Euro’ya ikna ettiği söylenen transferde rakam her geçen gün daha da artıyor.

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Danimarka ekibi Midtjylland'da forma giyen genç futbolcu Doğuhan Aral Şimşir’in transferi için görüşmelerini sürdürüyor. Ancak Trabzonspor, Midtjylland kulübünün kapısını her çalışında aldığı cevap ile rakam sürekli yükseliyor.

Son olarak bordo mavili ekibe 5 Milyon Euro’luk bir yanıt verildi.

Rakam Trabzonspor için oldukça yüksek olsada girişimlerden vazgeçilmiş değil. Bordo mavili yöneticiler Midtjylland’ı ikna edebilmek için yoğun çaba sarfediyor.


Yorumlar (3)
Oflu 4 ay önce
Boşverin almayın. Transfermarkt değeri 300 bin euro olan bir topçuya Avrupada hiç kimse 1.750 milyon euro vermez. Midtjylland takımında bile kadroya giremeyen, sanki bulunmaz Hint kumaşı.
Erdem 4 ay önce
Benim tanıdığım Ağaoğlu, önceki transferlerden yola çıkarsak, bu futbolcuya 5 milyon € vermesi için 50 taksit yapmaları lazım. 5 milyon € nedir biz şampiyonlar ligine mi katıldık haberimiz yok. Şampiyon olsak da yine garantisi yok şampiyonlar liginin. Ön elemeyi geçemezsek ona da katılamayız, dolayısıyla para da alamayız. Bütçeyi zorlamayın. Paraları daha kaliteli adamlara saklayın.
61ahmet61 4 ay önce
Ucuza alanlar nasıl alıyorsa bizimkiler de almalı.Beceremiyorlarsa ucuz alanlara sorsunlar.Kulübün parası çarçur edilmemeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@