7m


7m

hyundai

Trabzonspor Fenerbahçe maçına dev güvenlik

Trabzonspor Fenerbahçe maçı için 2 Bine yakın güvenlik personelinin görev yapması bekleniyor.

Trabzonspor 25.01.2018, 15:38 25.01.2018, 15:50
Trabzonspor Fenerbahçe maçına dev güvenlik

Süper Lig'de Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan maç için dev güvenlik önlemleri alınıyor. 


Süper Lig'in 19. haftasında 28 Ocak Pazar günü saat 19.00'da Medical Park Stadyumu'nda Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan zorlu karşılaşma için dev güvenlik önlemleri alındı. Edinilen bilgiye göre maçın güvenlik önlemlerini gözden geçiren Spor İl Güvenlik Kurulu dev maç için 700 özel güvenlikçi ile birlikte çevre illerden yapılacak olan takviye güçlerle birlikte 1000 üzerinde polisin görev yapacağı öğrenildi. Özel güvenlik güçleriyle ve Emniyet güçleriyle birlikte 2 Bin'e yakın güvenlik personelinin karşılaşmada görev alacağı öğrenildi.

BASIN BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR

Şenol Güneş Spor Kompleksinde bulunan Medical Park Stadyumunda ilk kez karşılaşacak olan Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki müsabakaya medya da büyük bir ilgi gösteriyor. Maçın oynanacağı güne kadar akretidasyonların devam etmesi beklenirken şimdiye kadar 250 basın mensubunun müsabakayı izlemek için Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) başvuruda bulunduğu belirtildi.

Yorumlar (4)
Ha 4 yıl önce
Seyirci yerine güvenlikçi olsun bari, sıkıntı kalmaz.
serko61 l 4 yıl önce
Neyin guvenligi zaten rakib taraftar yok polis arabalarını biz yakmadık karıştırdılar herhalde.
serko61 l 4 yıl önce
Neyin guvenligi zaten rakib taraftar yok polis arabalarını biz yakmadık karıştırdılar herhalde.
Halil tütüncü 4 yıl önce
TRABZONSPOR Fenerbahçe maçı her zaman gerilimli oluyor onun yüzünden güvenini artırdıklarını sanıyorlar yapacak olan orada güvenliğin içinde yine yapıyor sadece Trabzon’u bu güvenlik lan baskı altına almaya çalışıyorlar kınıyorum onları

Gelişmelerden Haberdar Olun

@