7m


7m

hyundai

Trabzonspor digital piyasada da zirvede

Trabzonspor, digital varlık piyasasında liderliğe koşuyor.

Trabzonspor 21.04.2022, 20:03
Trabzonspor digital piyasada da zirvede

Süper Lig'de şampiyonluğa koşan Trabzonspor, dijital varlık piyasasında da liderliğe koşuyor.

Süper Lig'de şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen Trabzonspor, dijital varlık piyasasında da liderliğe doğru koşuyor.

Trabzonspor'un Fan Token'ı $TRA Fan Token'ın birim fiyatı 120 TL'ye ulaştı. Uluslararası Fan Token Veri platformu Fan Market Cap verilerine göre $TRA Fan Token'ın piyasa değeri ise 450 milyon TL'yi aştı.$TRA Fan Token piyasa değeri ile Barcelona, Inter, Juventus gibi kulüpleri geride bırakırken, Manchester City ve Paris Saint-Germain ile birlikte ilk 3 takım arasında yer aldı.

Twitter: Trabzonspor'un Fan Tokenı $TRA Fan Token, 450 milyon TL'lik piyasa değerine ulaşarak Barcelona, Inter, Juventus gibi kulüpleri geride bıraktı. TRA Fan Token, Manchester City ve PSG  ile birlikte dünya sıralamasında ilk 3 takım arasında yer aldı.


Yorumlar (6)
MerNoire28 1 ay önce
Buraya Trabzonspor harici yorum yapmayın birkerede biroklatlar Trabzonspor un arkasında dursun.bugüne kadar istbul şikecilerini desteklediler.2010,,2011 ri unutmadık herkes ne olduğunu biliyor
Normal 1 ay önce
Bu kulubün arkasında kaç bakan kaç bürokrat var.Elbet zirvede olacak.
Serkan 1 ay önce
Trol seni kim varmış acaba , bahsettiğin her bir kişi Cumhurbaşkanına bağlı değil mi ? Ondan habersiz tuvalete gidemeyecek adamlar mı arkamızda. Cumhurbaşkanı hangi takımlı fb ,hangi takımın onur ve kongre üyesi fb , EEEEEEEE , demek ki ülkenin başı , bakanlar ve bürokratları f.bahçe nin arkasında. Zaten amaçları da tertemiz şampiyonluğa gölge düşürmek. Senin gibilerin kuyruk acısı da belli , biliyorsunuz ki TRABZONSPOR durdurulamazsa en az 10 yıl lige ambargo koyacak. :) Tüm Trabzonspor camiası adına size sesleniyorum ; DURDURAMAYACASINIZ!
kukla 1 ay önce
nereye hizmet ediyorsun hangi bakan veya kaç bürokrat var açıkla.Trabzonspor Türkiye nin zencisidir herzaman yalnızdır ve öyle de kalacak!!Konuşmalarına dikkat et boş atma dolu at.
TS'li 1 ay önce
Yorumcular siyasete çok meraklı.
metin 1 ay önce
hissede olduğu gibi, allayıp pullayıp çok can yakacaklar,bakın hisse 6 aydır yatırımcısını süründürüyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@