Trabzonspor'dan taraftara duyuru

Trabzonspor'dan taraftarlara Fenerbahçe maçı için duyuru yapıldı.

Trabzonspor'dan taraftara duyuru

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor, pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe karşılaşması öncesinde taraftarlarına duyuru yaptı.


Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi;

"TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Takım taraftarı
Takım taraftarı - 2 yıl Önce

Eyyyyyy beceriksiz rezil BAŞKAN bu takıma senin verdiğin zarar kadar hiç ama hiç kimse zarar vermedi bu taraftara yalan palavra dan başka ne dedin iki hatta ikibuçuk yıldır rezillere oynuyoruz sıradan aşağı bir takim olduk herşeyimiz tartışılır oldu koyduğun bütün hedefler başlamadan bitti süper dediğin futbolcular üçüncü sınıf çıktı yönetimin bitti ama sende yalan palavra bitmedi bu kurduğun takimla ancak rezillere oynarsın aynı kendin gibi bu takım her maçta gol yemesine vede defans oyuncularının çok yetersiz olmasına rağmen bir oyuncu bile alamadın YALANCI PALAVRACI REZIL BAŞKAN VE YÖNETİM

Ogeday
Ogeday - 2 yıl Önce

Sayın muharrem bey bu iş sana göre değil onu anladık kendi işine dönmeni şiddetle öneririm Bana göre vizyonu geniş tek kişi var oda celil hekimoğlu

ercan
ercan - 2 yıl Önce

Eyyy büyük Trabzonsporun taraftarı. Allah aşkına, dikkat edelim. Yanımızda oturanın sahaya yabancı madde attığını görürsek en yakın güvenlik gücüne haber verelim. Sahaya yabancı madde atmayalım Şikeciye verilecek en iyi cevap onu yenmektir unutmayalım.TFB (Tff değil !) zaten ceza giydirmeye bahane arıyor unutmayalım. Bir sonraki Göztepe maçında takımı taraftarsız ve hedefsiz bırakmayalım.

SIRADAKİ HABER

banner513