7m

7m

hyundai

Trabzonspor'dan FİFA açıklaması

Trabzonspor'dan FİFa'ya yapılan başvuru ile ilgili açıklama...

Trabzonspor 12.02.2018, 12:58 12.02.2018, 13:33
Trabzonspor'dan FİFA açıklaması

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'dan FIFA’ya şikeyle ilgili yapılan başvuru hakkında açıklama geldi.


Bordo Mavili Kuılüpten yapılan açıklamada "Bilindiği üzere, Trabzonspor Camiası, 2010-2011 sezonunda yapılan şike ve teşvikle mağdur edilmiştir. Camiamız; adalet, ülke sporu ve insanı için mücadelesini sürdürmektedir.

Kulübümüz son olarak, 3 Temmuz 2017 tarihinde yaptığı başvuruyla, FIFA’yı göreve davet etmiştir. FIFA Disiplin Kurulu Başkanı adına gönderilen yazıda; “Verilecek bir karara halel gelmemek üzere”, şike sürecine müdahil olmama yönündeki görüş, Kulübümüz’e iletilmiştir. FIFA’dan gelen bu bilgilendirme yazısı şaşırtıcı değildir. Zira şike sürecinde, FIFA Başkanı Gianni İnfantino’nun da içinde olduğu ilişkiler ağı, Fransız Le Monde ve İngiliz The Guardian gazeteleri tarafından tüm dünyaya ilan edilmiştir.

Trabzonspor Kulübü; şikeyle gasp edilen haklarını geri alana kadar mücadelesinden asla vazgeçmeyecektir. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da gerekli tüm başvurular Kulübümüz tarafından yapılacak ve titizlikle takibe devam edilecektir." ifadelerine yer verildi.


Yorumlar (27)
Memo 4 yıl önce
İşler iyi gitmiyor ya hemen şike davasını yine öne attılar. Göz boyamak başka birşey değil.
Eren 4 yıl önce
"Takım kötü gidiyor. Bir şike açıklaması yapalımda taraftar takıma destek çıksın, bir iki maç daha oyalarız böyle." Açıklaması.
Ugur şirin 4 yıl önce
Anlamıyorum bu taraftari oyalamak kandırmak hoşunuzamı gidiyor bu iş bitmiş sen ülkende çözemedin kaybettin fener korundu şike yok sayıldı her işte olduğu gibi adalet yalan güçlü herzaman haklı kupamizda siyasi iktidar verdirmedi bu ortadayken hala fifa dufa dolanıyorsunuz.
Ali ofluoğlu 4 yıl önce
Şike döneminde Ali Koç un bankası yapıkredi UEFA ya kaç milyon dolarla sponsor oldu sadece ona bakın sonucu anlarsınız
zy 4 yıl önce
hey ts taraftarı uyan .bu bir oyun ben sanıyorumki fifa ya müraacat hiç yapılmamıştır
Takım taraftarı 4 yıl önce
Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın bu iş 2011 de bitmiş o zaman sıcağı sıcağına alamadığını şimdi mi alacaksın yeter artık ondan beri bu milleti kac başkan ve yönetim oyaladı yalancı başkan ve yönetimi de aynı yolu izliyor ne zaman kaos hemen şike yi at taraftarın önüne iş hal oldu siz kimi kandırıyorsunuz size birinin birşey vereceğini mi zannetiyorsunuz sizde hiç ama hiç mi şeref utanma arlanma yok bu milletin herşeyi ile alay ediyorsunuz sizden ve sizin gibilerden kurtulduğumuz gün bizim bayramımız ilan etmek lazım
şahin 4 yıl önce
Biz yapsak anında cezamızı keserler.
şikebahçe 4 yıl önce
FIFAdaki parayiyenler biz bu işi kapattık diyorlar yani. şike yapmak yasal oldu, haydi herkes fener gibi şike yapmaya
Sersali6161 4 yıl önce
Yani konu kapanmistir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@