kebir

Trabzonspor'dan Aykut Demir açıklaması: Kur farkını dahi...

Bordo mavili kulüp Aykut Demir'e ve eski yönetimlere tepki gösteren bir açıklama yayınladı.

Trabzonspor'dan Aykut Demir açıklaması: Kur farkını dahi...

Trabzonspor resmi siteden Aykut Demir ile ilgili açıklama yayınlayarak 9 milyon 815 bin 580 TL tazminatın ödendiğini duyurdu ve futbolcuyu sert şekilde eleştirdi. Bordo mavili kulüp " Yaşantısından ahlakı ve vicdani değerlerinin yüksek olduğunu düşündüğümüz Trabzonlu futbolcu" diyerek bahsettiği Aykut'un tüm teklifleri reddederek faiz ve kur farklarını dahi peşin istediğini belirtti.

İşte kulüpten yapılan o açıklama;

Kamuoyunun bildiği üzere; geçmişte kulübümüzde forma giyen ve ilgili dönemde ‘’Yağ ölçüm testine geç gelmesi’’ nedeniyle sözleşmesi tek taraflı olarak fesih edilen Aykut Demir, feshini TFF’ye taşımış, beraberinde UÇK ve Tahkim Kurulları kulübümüzü haksız bularak 9 milyon 815 bin 580 TL ödemeye mahkûm etmiştir.

Yönetim Kurulumuz, diğer tüm girişimlerinde olduğu gibi memleket ve Trabzonsporluluk hassasiyetini ön planda tutarak ilgili futbolcuya son güne kadar tazminatı için indirim veya taksitlendirme taleplerini iletmiştir.

Ancak; yaşantısından ahlakı ve vicdani değerlerinin yüksek olduğunu düşündüğümüz Trabzonlu futbolcu tüm iyi niyetli taleplerimizi reddetmiş ve tazminatını kur farkı – faiz dâhil olmak üzere talep etmiştir!

Bunun üzerine kulübümüz, ilgili futbolcuya ciddi bir kısmı faiz ve kur farkından oluşan 9 milyon 815 bin 580 TL’lik tazminat tutarını bugün itibariyle tek seferde ve peşin olarak ödemiştir.

Bu vesileyle; ilgili futbolcu başta olmak üzere geçmiş dönem Yönetim Kurulları ve Başkanların eylemleri sonucunda kulübümüzün ödemek zorunda olduğu, Süper Lig için lisans almamıza engel teşkil eden toplamda 23 milyon 989 bin 262 TL’lik ödemenin bugün itibariyle gerçekleştirildiğini tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.

YANAL

ağaoğlu

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 22:28
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mcn5561
Mcn5561 - 5 gün Önce

Aykut Demir aldığın faız paralarını cehennemde afiyetle yersin. Zehır zıkkım olsun.

ali
ali - 5 gün Önce

demek ki neymiş. din iman para

Yozgat'lii
Yozgat'lii - 5 gün Önce

Haram olsun faizci aykut haramkar özer umut hırsızı ersun!!!hadi yeyin yiyebilirseniz.

X
X - 5 gün Önce

IŞİD militanı kılıklı vicdansız.senin kiblen dolar

ATİLLA BAYRAKTAR
ATİLLA BAYRAKTAR - 5 gün Önce

Yonetime ve AĞAOĞLU NA Helal olsun . FAİZi ile talep edenlere de yaziklar olsun. Buna sebep olan yönetimede ocaman bir yuh ..

Mustafa
Mustafa - 5 gün Önce

Sakal bıraktı (cemaate aleni sekilde girdi diye)diye mi ahlaki ve vicdani degerlerinin yüksek olduğunu anladınız.!

Ysar
Ysar - 5 gün Önce

Yazık şu karaktersiz futbolcuya.

Türkday
Türkday - 5 gün Önce

Faiz ve kurfarki


banner426

banner393

banner427