banner518

Trabzonspor'da önemli görüşme: 200 Milyonluk gelir

Trabzonspor yönetimi önemli kararlar alacak

Trabzonspor 17.05.2019, 08:57
Trabzonspor'da önemli görüşme: 200 Milyonluk gelir

Trabzonspor yönetim kurulu, Beşiktaş maçı öncesi bir araya gelecek. Toplantıda; teknik direktör Ünal Karaman'ın durumu, transfer çalışmaları, sözleşmesi sona erecek oyuncular ve stat+forma göğüs sponsorluğu ile ilgili önemli kararlar alınacak. Yönetim, Ünal Karaman ile devam etme konusunda hem fikir. Görüşmede yeni sözleşmenin süresi ile ücretin belirlenmesi bekleniyor. Transfer çalışmaları ile kontratı sona erecek olan oyuncularla ilgili nasıl hareket edileceği de karara bağlanacak. Stat ve göğüs sponsorluğu için yapılan görüşmelerin de masaya yatırılması ve anlaşmanın detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

200 MİLYON GELİR
Yeni stat ve göğüs sponsorluğu anlaşmalarından yönetimin 200 milyon TL'ye yakın bir kaynak beklediği öğrenildi. Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Son noktaya geldik. Ancak tam kesinleşmeden firma ismini açıklamak doğru olmaz" dedi. Başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan ise imzaların atılmasının yakın olduğunu söyledi.

KAÇINILMAZ!..
Başkan yardımcısı Ömer Sağıroğlu, teknik direktör Ünal Karaman ile devam edeceklerini gayrı resmi olarak açıkladı. Sağıroğlu, "Ünal Karaman zaten bizim çocuğumuz. Bizden birisi. İlla da yazılı mutabakata gerek yok. Biz şifahen de görüşüyoruz. Devam edeceğimiz zaten kaçınılmaz" diye konuştu.

Fotomaç


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Hakkı 1 yıl önce
Şike davası bize sponsor da kaybettirdi. Adam diyor ki TSa sponsor olursam FB taraftarı boykot eder. QNB mecburen gitti FB Baskete de sponsor oldu. Başkan ortamı yumuşatıyor ama buna mecbur. Yoksa yaşama şansımız yok. 1 milyar borç var ve bin liradan 40bin kombine alıp başkanı dik tutamıyoruz
Deli 1 yıl önce
Şu katar firmasını kaçırmasınlar sakın ...yoksa elden gider istanbul takımlarına veya gider avrupaya sponsor olurlar
Trabzonsporlu 1 yıl önce
Trabzospor üye aidatlarını ödemeyenlerin hemen Trabzonspor ile ilişkileri sonlandırılmalı. Trabzonspor bu gibi Trabzonsporu düşünmeyen insanlar yüzünden UEFA dan ceza alıyor. İHO ve M.USTA'yı ibra edenlere de yazıklar olsun. Çünkü Trabzonsporun batırılmasına göz yumdular.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@