banner556

Trabzonspor'da kritik zirve

Trabzonspor'da Newton ile yönetim arasında kritik zirve gerçekleşecek.

Trabzonspor 13.08.2020, 09:06
Trabzonspor'da kritik zirve

Devre arasında yardımcı hoca olarak gelen ancak Hüseyin Çimşir'in ayrılığı sonrasında takımın başına geçen Eddie Newton tatilini tamamladı.

17 Ağustos'ta başlayacak yeni sezon hazırlıkları öncesinde İngiliz çalıştırıcı, önümüzdeki birkaç gün içerisinde yönetimle bir araya gelecek. Kritik zirvede ekibin tamamlanması, transferdeki son detaylar, altyapı durumu ve kamp programı düzenlenecek.

Yorumlar (8)
KALYONCU 6 ay önce
Bence çok başarılı olacak Newton, Novak gittiği için az gol yiyen bir takım olacağız. Yediğimiz gollere dikkat edin çoğunluğu hep sol taraftan ve Orta saha boşluğundan kaynaklanıyor du daha iyi Stoper'ler de transfer edileceğine göre daha az gol yiyen bir takım olcağız
Mustafa akkuş 6 ay önce
Bence bu adam başarılı olacak son iki maçına bakın trabzon spor trabzon spor gibi oynattı
yasar 6 ay önce
keşke ankaragücü maçından sonra gelseydi. bitik cimşir mahvetti takımı.
yasar 6 ay önce
Newton ağırlığını koymalı, yoksa başkanın ya tutarsa transferleri ingiltere dışında olunca fos çıkmakta.
Ramiz 6 ay önce
Bu yıl geçen yıla göre daha oturmuş bir takım var.. Bu büyük bir şans..Newton kariyeri sağlam ve 1 adam olarak başarılı olmak isteyen bir adam.. Bir risk var mı..tabi ki var..ancak bu risk gelecek her td için geçerli olacaktı.. Bence bu uzun maratonda yaş ortalaması da belirleyici olacak ve TS başaracak..
Furkan 6 ay önce
En fazla 4 maçı var bu adamın.
Serkan 6 ay önce
Onun yerine sen geçersin baksana çok şey biliyon
Engin 6 ay önce
Başarısızlıklara bir bakın şenol güneş şampiyon olamadık 2 defa hami tolunay sadi ünal hüseyin yabancı olması en azından baskıyı azaltır adam soğukkanlı oyunu okuyabiliyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@