banner372

Trabzonspor'da kritik 15 gün! Yeni yasak kapıda!

Trabzonspor para arayışlarını sürdürüyor.

Trabzonspor'da kritik 15 gün! Yeni yasak kapıda!
banner432

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor yönetiminin geldiği günden bu tarafa ödediği rakam 450 Milyon TL'yi buldu. Ancak ödemeler bir türli bitmiyor. 31 Mart'ta da yüklü bir ödeme yapacak olan bordo mavili yönetim hem Trabzon kanadından hem de İstanbul kanadından para arayışlarını sürdürüyor. Yönetim bu ödemeleri de sorunsuz yapıp olası yeni bir transfer yasağının önüne geçmeye çalışacak. 

Trabzonspor’un 31 Mart’ta yapması gereken ödeme için maddi kaynak arayışlarının sürdüğü belirten Ömer Sağıroğlu “450 Milyon gibi bir para bulduk, ödedik. Ay sonuna kadar yine bir ödeme var. İnşallah 31 Mart’a kadar o parayı bulur öderiz ve gelecek olan transfer yasağı tehlikesinden kurtuluruz. Başkan ve başkan yardımcımız para arıyor. İnşallah bulup ödeyeceğiz.” Şeklinde konuştuı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 20:35

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt Muzaffer
Bozkurt Muzaffer - 2 ay Önce

Bu takımın ne hale getirildiğini hala anlayamayan troller var.Her kim yada kimler bu takımı siyaset batağına sokup gırtlağına kadar borca batıranlarrrr...Allah belanızı versin

Ali Erdil onat
Ali Erdil onat - 2 ay Önce

Başkanım gözünü seveyim şöyle medyayı da arkimiza alarak bütün taraftarlardan tolayalim 20 TL

İbraam
İbraam - 2 ay Önce

Başkan ve Yardımcısı diyor, utanın, yönetici olarak, taraftar olarak, şehir olarak utanın, binmişsiniz iki kişinin sırtına gidiyorsunuz..Başkan ve Doğan dışında uykusu kaçan yok..

SIRADAKİ HABER

banner393