banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor'da izleme komitesinin başına o isim getirildi

Trabzonspor'da izleme komitesinin başına getirilen isim belli oldu.

Trabzonspor 05.06.2018, 14:41 05.06.2018, 15:09
Trabzonspor'da izleme komitesinin başına o isim getirildi

Haber61 - Spor Servisi - Haber61 yazdı, Trabzonspor açıkladı.  İzleme komitesinin başına Gençlik Geliştirme Koordinatörü İhsan Gündüz Derelioğlu'nun getirildiği açıklandı.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada "Kulübümüzün Gençlik Geliştirme Koordinatörü İhsan Gündüz Derelioğlu, A Takım, 1461 Trabzon ve Altyapımızda bulunan kategorilere katılacak futbolcularla ilgili izleme komitesinin başına getirilmiştir. Kısa süre içinde kadrosunu oluşturacak olan Sayın İhsan Derelioğlu’na yeni görevlerinde başarılar dileriz." ifadelerine yer verildi.

Trabzonspor'da izleme komitesinin başına o isim getirildi


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
serhat 2 yıl önce
Şu takıma iki tane iyi stoper ama gerçek anlamda iyi ve sağlam stoperler alın Allah aşkına. Başka da bi şey istemiyorum forvet de almayın kanat da almayın ama gözünüzü seveyim iki tane kaliteli oyunu geriden kurabilen saçma sapan hatalar ve sakarlıklar yapmayan saç baş yoldurmayan stoperler alın. Yıllardır bu takımda defans yok her sene maçlara bir sıfır iki sıfır geride başlıyoruz. Geriden oyun kuramayınca bu oyuna hakim olmamızı baskı kurmamızı da engelliyo. Kuckayı çine satıp sırf ordan gelecek parayla bile şu transferleri yapabiliriz ama şu çin pazarını bi biz kullanamıyoruz. Bi mbiayı sattık onu da başka kulüp olsa 10 a 15 e satardı en az. Biz 6 ya sattık. Bjk tosici gibi bi adamı 4.5 milyona satıyo biz niye kuckayı 6 ya 7 ye satmayalım. Ha bu kucka çok kaliteli olduğundan değil pazarı olduğundan. Bizim de bunu kullanmamız gerek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@