banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor'da feda hamlesi!

Trabzonspor futbolculardan indirim talep edecek

Trabzonspor 16.04.2020, 08:23
Trabzonspor'da feda hamlesi!

Koronavirüs salgını tüm dünyadaki spor aktivitelerini durdururken bu süreçten spor kulüpleri de doğal olarak olumsuz etkilendi. Gelirleri dip yapan spor kulüpleri, oyuncu ödemeleri noktasında da adım atamazken sürecin belirsizliği futbolun önündeki en büyük engel olarak duruyor. Birçok Avrupa kulübü oyuncularının maaşlarında indirime giderken, bu durumun Türkiye'de nasıl karşılık bulacağı ise merak konusu. Trabzonspor kurmaylarının oyuncuların alacaklarında indirim için nabız yokladığı ve hamle yapmak için futboldaki belirsizlik sürecinin ortadan kalkmasını beklediği öğrenildi. İndirime yerli oyuncuların hemen hemen hepsinin sıcak baktığı, yabancı oyuncuların da üzerlerine düşeni yapma noktasında bir duruş ortaya koyacakları öğrenildi.

ÖNCE SÜREÇ NETLEŞMELİ
Bordo-mavili oyuncuların futbolsuz geçen süreçteki alacaklarından önemli ölçüde feragat etmesinin kriz döneminde yönetime de can simidi olması bekleniyor. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da konu ile ilgili olarak, "Bizim hangi konuda nasıl adım atacağımızı süreç belirleyecek. Ekonomik olarak nasıl etkileneceğiz o zaman belli olacak. Futbolcularımızla yılık ücret indirimi gibi bir görüşme yapmadık. Şu an futbolcularla görüştükten bir-iki ay sonra 'zaman uzadı tekrar görüşelim' dememek için tamamen sürecin netleşmesini beklemek ve ona göre kararlar almak lazım. O nedenle takımımızdan kimseyle bu konuşmaları yapmadık" demişti. Önümüzdeki dönemde bunun için görüşmelerin yapılacağı dile getirildi..

Fotomaç

Yorumlar (4)
o ne öyle 7 ay önce
hüseyin türkmen ile oynamayan canbaz maaşları doğru ise adamın performans düşüklüğü belli olmuştur, hüseyine ayıp edilmiş, canbaz neyi ıspatladı da o parayı almış? derhal düzeltilmeli hüseyinin maaşı.
Alp 7 ay önce
Yapmayın böyle şampiyonluğa oynadığımız dönemde futbolcuları küstürmeyin.
Serko61 7 ay önce
Desene sosanin aldığı parayla yerli bir takım kurulur..
Müco 7 ay önce
Serkana hangi zihniyet 120 bin verirde ahmet canbaza 600 küsür bin?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@