Trabzonlu futbolcudan ilginç çıkış: Maçı bitiremeyip hakeme sarıyorsunuz

Bir zamanlar Trabzonspor’da da oynayan Barış Memiş’ten ilginç bir çıkış geldi.

Trabzonspor 04.10.2020, 12:03
Trabzonlu futbolcudan ilginç çıkış: Maçı bitiremeyip hakeme sarıyorsunuz

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor altyapısından yetişen ancak beklenilen verimin bir türlü alınamadığı ve çeşitli takımlarda forma giyen ve şuanda da Sarıyer formasını terleten Barış Memiş’ten ilginç bir çıkış geldi.

Memiş, Trabzonspor’un maçı bitiremeyip, hakeme sardığını söyledi.

İşte o mesaj:

'Benim Trabzonspor dönemlerimde bazı hocalarımız bize hakemi de yeneceğiz, biz Trabzonsporuz derlerdi. Yani maçın kaderini hakemlere bırakmadan maçı çoktan bitirmiş olacağız derlerdi. Biz şimdi her hafta hakem mi diyeceğiz? Takımın maçı bitiremiyor? Hakeme sarıyorsunuz...'Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (59)
Ertan 13 ay önce
Ağzın kadar biraz ayakların konuşsaydı ve hovardalık peşinde koşmasaydın da seni yetiştiren sana emek ve para harcayan kulübün Trabzonspor’a faydan olsaydı keşke...
Cüneyt 13 ay önce
Evet trabzonspor hakemide yenmeli lobileride yenmeli bu doğru ,cünkü bu külübün duşmani boldur.Ama bu demek değilki bu düsmanlara trabzon sussun kabullensin.Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.Oda şeytanlardan biride sensin memişciğim.
Kzy 13 ay önce
Nedendir bazı eski trabzonlu eski futbolcuların kompleks ve gizli bir Trabzonspor düşmanlığı var. Kendinin ne yaptığını bildiklerimiz artık Trabzonspor un yakasından düşse.
ali osman 13 ay önce
keşke kendine baksaydın da bu dediklerini sen yapsaydın. Gördüğüm altyapıdan çıkan en yetenekli futbolcuydun.
BenDeniz 13 ay önce
Bi sen eksiktin! futboldan bir sen anlıyorsun başkaları anlamıyor.
İçimizdeki hainler!
Kötü oynayabiliriz bu demek değil ki hakkımız yensin. Bu kadar yorumcular hakkımızın gasp edildiğini söylüyorlar sen de masal anlatıyorsun!
zafer 13 ay önce
"HELE BAK SEN SU KONUSUNA "KENDINI HICBIR ZAMAN GELISTIRE "MEMIS" YERINDE SAYIP KAYBOLMUS FUBOLCUYA" "EN SON KONUSACAK KISI SENSIN FUTBOL FUKARASI"
Forum cu Memiş 13 ay önce
Sen git forumda gez yorum yapmak sana mı kaldı be çocuk.Satılmış hakemleri yenmek kimin hattine.Maçı hakem bitirir her zaman istediği gibi.Antep maçı gibi hiç bir şey yapamazsın,bu düzen değişmediği sürece.
6161 13 ay önce
Senin derdin ne çocuk. Takım iyi oynar yada oynayamaz mevzu oynanan futbol değil çalınan puanlar. Gundem olmak için laf üretme. 2 maçta net olarak 4 puan çalındı. Ayrıca beşiktaş maçında yüzde yüz penaltı verilmedi. Birilerinin amigoluğunu yapma
Özgür Ustaoğlu 13 ay önce
Ulan seni gördüğüm yerde yüzüne tükürüdüm ama ona bile değmezsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@