7m


7m

hyundai

Trabzon şölene hazırlanıyor

Cumartesi günü Trabzonspor, taraftarının önünde şampiyonluk maçına çıkacak. Uçak biletleri şimdiden tükenirken, şehirdeki otellerde boş yer kalmadı. Bordo-Mavililer büyük bir heyecanla Antalyaspor karşılaşmasını beklemeye başladı.

Trabzonspor 25.04.2022, 08:48
Trabzon şölene hazırlanıyor

Adana Demirspor galibiyetiyle Trabzon tamamen şampiyonluk havasına girerken, cumartesi günü Antalyaspor karşısında alınacak 1 puan bile işi garantilemeye yetecek. Akyazı’daki karşılaşmada tarihi ana tanıklık etmek isteyen Trabzonsporlu taraftarlar, 29 ve 30 Nisan’da Trabzon’a gelecek uçaklarda boş koltuk bırakmadı. Ayrıca otellerde de yüzde 100 doluluk oranına ulaşıldı. Hava yolu şirketlerinin, maç için gidiş-dönüş olmak üzere pek çok ek sefer koyması bekleniyor. İl ve ilçe belediyeleri şimdiden 30 Nisan günü için şehirde organizasyon hazırlıklarına başlarken, Trabzonspor Yönetimi de çalışmaları hızlandırdı.

Kupa verilmiyor ama...

TFF’nin talimatları gereği, hafta sonunda şampiyonluk garantilense dahi kupa, son iç saha maçında (Altay) veriliyor. Buna rağmen Akyazı’da hedefe ulaşılması halinde, Medical Park Stadı’nda şampiyonluk kutlamasının gerçekleştirilmesi planlanıyor.  


Yorumlar (3)
Ayhan Damar 1 ay önce
Trabzonspor o kadar büyük ki Trabzon şehri onun sayesinde yüzü gülüyor. Ekonomik olarak zor dönemden geçerken. Trabzon da ticaret patlaması yaşanıyor. Şehir dışından ülke dışından gelen binlerce insan. Konaklama, yeme içime ve alış veriş derken.. Milyonlarca TL para bırakacaklar. Bu spor turizm dir. Aynı şekilde Trabzonspor da bu maçta tarihi hasılat rekoru kıracaktır. Hem bilet, hem lisanslı ürün satışlarından vs gelecek gelirler.
HA_61 1 ay önce
Tüm çekemeyenlere KAPAK olsun
Oğlum da Seni Sevecek 1 ay önce
Meydanda ya da stat etrafında dev ekran istiyoruz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@