Trabzon'da korkutan patlama!

Trabzon'da bulunan  Karadeniz Teknik Üniversitesi Kanuni Kampüsü'ndeki paylama korkuttu.

Trabzon'da korkutan patlama!

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Kanuni Kampüsü içinde inşaat alanındaki patlama paniğe neden oldu. Patlamanın inşaat alanındaki dinamit patlatılmasından kaynaklandığı öğrenilirken olay sonrası bölgeye ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

KTÜ’de yurtların bulunduğu inşaat alanında meydana gelen patlama kısa süreli paniğe neden oldu. Olayın duyulmasının ardından bölgeye itfaiye ve sağlık ekipleri yönlendirilirken, polis ekipleri de bölgede hemen araştırma yaparak patlamanın nedenini öğrenmeye çalıştı.

Yapılan incelemede patlamanın inşaat alanındaki dinamit patlatılmasından kaynaklandığı öğrenilirken bölgede kısa süreli panik yaşandı. Olayda kimsenin yaralanmamasıyla ekipler normale dönerken incelemenin sürdüğü belirtildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Poyraz Kurt
Poyraz Kurt - 5 ay Önce

O kadar agacı kesip o bicim yeri mahvettiler, üniversite içinde ağaç kalmadı. Eğitim başlayacak dinamit atıyorlar...

murat başkan
murat başkan - 5 ay Önce

dinamit atılacağında bildiğim kadarıyla kolluklara haber verilir.. üniversitelere gerçekten dokunulmuyormuş :)) savaş çıkacaktı nerdeyse :))

zizil
zizil - 5 ay Önce

üniversite yönetimi bunun için karakola bildirim yapılması gerktiğini bilecek kadar feraset sahibi değilmi dün o kadar itfaiye ambulans arabası seferber oldu boşuna panik yarattılar

Misafir
Misafir - 5 ay Önce

Güzelim ağaçlık alanı katlettiniz. Hiç yeşil alana ihtiyaç yok değil mi? Allah sizi bildiği gibi yapsın.

SIRADAKİ HABER

banner441