7m


7m

hyundai

Sörloth'ta sona doğru

Alexander Sörloth transfer için Almanya'da bulunuyor

Trabzonspor 22.09.2020, 10:53
Sörloth'ta sona doğru

Transfer döneminin en fazla konuşulan isimlerinden Alexander Sörloth, RB Leipzig'e imza atmak için artık geri sayıma geçti. Dün itibariyle sağlık kontrolüne girmesi beklenen ancak aniden iptal edilen Norveçli forvet, Almanya'da bulunuyor.

Leipzig'de sağlık kontrolünden geçmeyi bekleyen Sörloth, Crystal Palace ile RB Leipzig arasındaki detayların son bulmaması nedeniyle rötar yaşadı.
Şu anda Crystal Palace ile RB Leipzig'in son görüşmeleri ve detayları konuştuğu aktarıldı.

Alman basınında yer alan haberlerde, dün de Crystal Palace cephesinden kaynaklı pürüzler çıktığı bildirildi. RB Leipzig dışında başka herhangi bir kulüpten resmi teklif henüz bulunmuyor ve Sörloth da sadece Leipzig'i istiyor. Son bilgilere göre de Leipzig ve Sörloth arasında herhangi bir sıkıntı bulunmuyor.


Yorumlar (11)
Sürmene 2 yıl önce
Her iki tarafta kazanmıştır. Yolun açık olsun sorloth. Yetiştir SAT geliştir SAT! başka türlü dönmez bu kulüp. Şimdi LİDER STOPER ZAMANİ! Haydi yönetim
Hicazkar61 2 yıl önce
İyi güzel söylüyorsun hemşehrim de, taraftara faydası ne bu işin? Ben taraftar olarak sportif başarı beklerim, yetiştir sat, geliştir sat da, ne oluyor yani şampiyonmu olduk ne olduk? Satıyorsun iyi adamlarını 20 tane transfer yapıyosun içinden 1 tane iyi çıkıyor çıkmıyor? Dediğin gibi bu çark böyle dönüyor ama kimin lehine? Taraftarın lehine olmadığı kesin de!
Yüksel 2 yıl önce
Git artık takımın ve taraftarın yeterince havasını bozdun
NET61 OSMAN 2 yıl önce
La cabuk git şu imzayi bir an önce at
Ha gitdi gidiyor la atda şu imzayi bizde başimizin caresine bakalim
Arnold Colman 2 yıl önce
Bizi satanın çocuğu olmaz sorloth. Sende yok olup gideceksin artist.
Giresunlu 2 yıl önce
At artik şu lanet imzayi da biz de gelecek parayla yolumuza bakalım
yilmaz Topal 2 yıl önce
Almanyada kimse karsilamamismi garip garip kalmis gibi
Cabir 2 yıl önce
Sıfırdan zirveye taşıdık futbol hayatın biter işaAllah
KALYONCU 2 yıl önce
Arızamısın bu nasıl bir kin tutmak
önce aidiyet 2 yıl önce
Paranın patron olduğu devirde yaşarken parayı veren düdüğü çalar sözünü çabuk unuttunuz en azından fenere gitmiyor. Birde şu var bu adam Şampiyonlar Ligi nde oynamak için gidiyor. Bizim kendi yöre topumuzu yetiştireceğiz takıma sahip çıkacak ben Trabzonsporum diyecek demezse olmaz biz amatörde profesyonel olup para derdine düşen kaybolan nicelerimiz var. Bunlar kaybımız sahipleneceğiz para için oynarsak kaybederiz mesele yetiştirip satmak değil giden futbolcu para kazandırıp gidecek gelişerek gelecek böylece futbolumuz yeni bir gelişme gösterecek ayaklarımız yere daha sağlam basacak olay bu ama önce aidiyet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@