banner556

Serkan Asan moralli döndü

Serkan Asan milli takımdan dönerek takıma katıldı

Trabzonspor 20.11.2020, 08:32
Serkan Asan moralli döndü

Trabzonspor'un yükselen değeri Serkan Asan, Ümit Milli Takım’dan moralli döndü.


Bu sezon sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken 21 yaşındaki sağ bek, dün ilk kez yeni hocası Abdullah Avcı ile tanıştı. Serkan’ın sempatik tavırları, hem tecrübeli teknik adamı hem de ekibindeki diğer antrenörlerin yüzünü güldürdü. Avcı’yı Erzurumspor maçında Serkan ile Pereira arasında zor bir tercih bekliyor. 

Yorumlar (8)
Erdem 2 ay önce
Serkan güzel yerlere gelecek inşAllah. Egemenin da takıma katkısı olur diye umut ediyorum. Takımın savunma zaaflarını düzeltirsek süper olur.
esenler 2 ay önce
Ne serkanı portekizli oynasın
Cüneyt Hanedar.. 2 ay önce
Pereira sol bek denensin.
Sağ bekin sahibi Serkan Asandır .
Canca53 2 ay önce
serkan'ı iki maçta da seyrettim Ümit milli takımında adam vasatın üstüne çıkamadı perera nin 1 gömleği bile olamazsın onun için küçük takımdan aldığımız oyuncularda ortada neredeyse Türkiye'de zamanına göre yetişmiş en iyi Topçular Trabzon'a getirdik te ne oldu hiç birisinden vereyim alamadık evet bizim altyapımızı önemli Trabzonspor'un gelişmesi için altyapıya önem verilmesi lazım ama altyapıdaki topçular'da biraz kendini geliştirmesi lazım örneğin Abdulkadir Ömür kendini Mesi zannediyor Serkan Hasan bunlar kendini geliştirip Trabzonspor'a hizmet etmek zorundalar ama maalesef şimdilik göremiyoruz bunlara belki ileride inşAllah
Alp 2 ay önce
Preriaaaaa
tursun 2 ay önce
solbekte denenemezmi
ozcan uzun 2 ay önce
Canca53 açık söylesene kıskanıyorum diye:))) Eleştirdiğin Abdülkadir Ömür Uğurcan'dan sonra süper ligin yerli yabancı dahil en pahalı ikinci futbolcusu. Serkan Aslan ise Avrupalıların kulüplerin yakından takip ettiği bir futbolcu. Bu ikisi oynadıkları futbol ve potansiyelleri için izleniyorlar bilesin. Canca53'ü ise bir bu yazıyı okuyanlar izliyor:)) Komik olmayın destek olun çocuklarımıza.
Lazoğlu 2 ay önce
Mac esnasında ts li futbolcuya tokat atan birini ne çabuk içimize aldık kişiye saygısı yok anladık kulübe vede birzamanlar terkettiği formayadamı saygısı yoktu.itin hatırı yoksa sahibinin hatırı var derler.büyük topcu Egemen KORKMAZ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@